Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna správce webu

V měsíci červenci došlo na stránkách TJ Čechie Zastávka a FKM Kahan ke změně správce webu. Místo zakladatele stránek Jana Slámy, převzal „štafetový kolík“ Jan Pospíšil. Více informací v textu.

Tímto bych chtěl Honzovi poděkovat za vytrvalou a skvělou práci při tvorbě stránek, kterou vykonával po dobu dlouhých 8 let. Bohužel z důvodu pracovního vytížení a přestěhování se, již Honzovi nezbýval čas na tvorbu našich stránek a proto dochází k této změn, nicméně moje spolupráce s Honzou bude i nadále pokračovat i když samozřejmě z výše uvedených důvodů v omezeném množství. Pevně doufám, že navážu na Honzovu kvalitní práci a stránky Čechie Zastávka a FKM Kahan budou i nadále na vysoké úrovní a budou poskytovat aktuální informace o dění v našich klubech. Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat Honzovi Slámovi za super práci po celou dobu jeho „správcování“ během kterých dokázal vytvořit jedny z nejlepších stránek v širokém okolí.

V souvislosti s touto změnou došlo samozřejmě i ke změně kontaktů. Chtěl bych požádat všechny vedoucí oddílů, trenéry, trenérky,…. aby své články, které by chtěli uveřejnit na stránkách zasílali na email: webcechie@gmail.com, další potřebné kontakty najdete v sekci KONTAKTY.

 

Jan Pospíšil

správce webu

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 469442
Měsíc: 2695
Den: 80