Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení sezony mladší přípravka FKM KAHAN

vitez-finale-op.jpg

Máme tu další zhodnocení soutěžního ročníku 2014/2015, tentokrát se jedná u mužstva mladších přípravek FKM Kahan, které nám zaslal trenér Jaroslav Kotačka

Hodnocení jarní části sezóny – ml. přípravka

FKM KAHAN

vitez-finale-op.jpg

V jarní části sezóny mladší přípravka navázala na dobré výkony z podzimu. V okresním přeboru ve skupině C jsme měli dvojí zastoupení. Kahan „A“, za který nastupovali hráči ze Zbýšova, vyhrál sk. C okresního přeboru. Vyhrál i finálový turnaj o přeborníka okresu Brno-venkov, čímž se kvalifikoval do krajského finále, ve kterém skončil na krásném 5. místě. Kahan „B“ složený z hráčů ze Zastávky, z velké většiny chlapců narozených v roce 2007, což znamená, že příští rok budou moci stále nastupovat v této kategorii, si vedl také velice dobře a na jaře (pokud nepočítáme zápas s áčkem Kahanu) nenašel přemožitele.

Kromě výše zmiňované soutěže nastupovali vybraní hráči také v krajském přeboru, kde si vedli velice dobře. Z osmi utkání prohráli pouze jednou.

Zúčastnili jsme se také několika turnajů. Čtvrté místo z Ivančic a dvě druhá místa z turnajů v Rosicích a Pohořelicích dosvědčují, že nám zde vyrůstají dobří hráči a hráčky.

Vybírat nejpovedenější nebo nejméně povedené utkání je těžké, protože jsme odehráli spoustu zápasů a kvalita soupeřů v okresní a krajské soutěži je samozřejmě jiná. Chtěl bych spíše pozitivně hodnotit zlepšenou tréninkovou morálku některých hráčů, což se projevilo i zlepšením jejich schopností a dovedností. Na společných trénincích ať už ve Zbýšově či na Zastávce se nám scházelo kolem dvaceti kluků a děvčat. Za to samozřejmě musíme poděkovat také rodičům, protože jejich podpora začínajících hráčů je nenahraditelná.

Co se týká letní přípravy, tak začátek je plánován přibližně v polovině srpna. Součástí letní přípravy bude také fotbalový tábor, který se uskuteční v posledním srpnovém týdnu. Podrobnější informace a přesné termíny budou uvedeny na webu.

Za trenérský kolektiv - Jaroslav Kotačka

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 476689
Měsíc: 3200
Den: 106