Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení podzimu 2016 - mladší přípravka "B"

V článku naleznete hodnocení podzimních výkonů mladší přípravky "B" trenérem Lukášem Horkým

Vážení rodiče a fanoušci,

dovolte mi trošku pozměnit zhodnocení sezóny podle svého. Nebudu hodnotit podle výsledků, tabulek a podobně. Zhodnotím každého fotbalisty osobně, tak jak to vidím z vlastního hlediska.

Soupiska FKM KAHAM B:
Patrik Freiwald 08, Jiří Matěja 09, David Bárta 08, Vojtěch Vrba 10, Vojtěch Dupal 08, Jiří Horák 10, Radim Štreit 09, Martin Tvrdoň 09, Dominik Čech 09

Patrik Freiwald (2008-brankář) - Paťa udělal velký pokrok z brankářského hlediska (vzhledem k tomu, že nemáme tréninky zaměřené na brankáře). Bohužel je strašně zbrklý a tím se dopouští chyb.

Jiří Matěja (2009-obránce) - jeden z nejšikovnějších kluků při práci s míčem, kterého má  FKM Kahan (holt leváci jsou vyjímeční). Pro mě je to nejlepší obránce ve své kategorii. Bohužel se zatím nedokáže soustředit na celý průběh zápasu (zatracený nehty na prstech J).

David Bárta (2008 - obránce) - David je šikovnej kluk, bohužel to neprodá v zápase. Zřejmě je  to moje chyba, že nejsem schopen z něho dostat co v něm vidím (a já vím, že fotbal hrát umí).

Vojtěch Dupal (2008 - obránce)- začal oproti klukům o dost později, proto na něm jde poznat  nedostatek technické kvality. Vojta je inteligentní kluk, takže hned pochopil taktické pokyny (ví, co má v určitých fázích zápasu dělat).

Jiří Horák (2010- útočník) - šikovný klučina, kterého jsem si osobně přál v týmu (sám jsem si pro něho došel k rodičům). Zatím také není schopen se soustředit na celý zápas.

Radim Štreit (2009 - útočník) - od prvního okamžiku jsem věděl, že to je rozený útočník. Jeho dravost, rychlost a bojovnost je neuvěřitelná. Je až překvapující, kolik toho chlapec schytá při soubojích. Nebrečí a pořád jede naplno, dokud akce neskončí.

Dominik Čech (2009 - útočník)- Domec udělal také velký pokrok (jedná se o technickou část, ale hlavně o pohybovou). Je to velký bojovník, ale bohužel zatím nechápe vůbec taktickou část (přesněji řečeno, kde se vůbec pohybovat na hřišti při určitých fázích zápasu).
 

Martin "houba" Tvrdoň (2009 - útočník) - nejlepší tah na bránu co jsem kdy viděl. Jeho přímočarost je úžasná. Na vlastní kůži jsem viděl pouze dva hráče s takovým tahem (Milan Baroš a "houba"). Opět musím použít slovo bohužel. Kombinace mu vůbec nic neříká.
 

Vojtěch Vrba (2010 - obrana)- a jak se říká, to nejlepší na konec. Vojta ve svém věku vyniká ve všech dovednostech (práce s míčem, rychlost, bojovnost a tvrdost). Bohužel chce kolikrát vzít vše na sebe a tím opouští své pozice a dopouští se chyb.
 

Mužstvo FKM Kahan B se v první půlce soutěže předvedlo ve velice pěkném světle. Kluci jsou velice šikovní, ale bohužel prohráváme zápasy kvůli nedostatku naší fyzické síle. S nejlepšími soupeři FKM KAHAN A, SK Vojkovice a FC Ivančice prohráváme díky jejich fyzické síle. Osobně nejsme po fotbalové stránce slabší, ale nedokážeme udržet se soupeři krok. To vše však napravíme.

 


  Moje největší poděkování však patří rodičům. Za svou fotbalovou kariéru jsem nikdy neviděl takový zájem.
  Děkuji Vám všem, kteří svoje ratolesti neuvěřitelně podporují.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476692
Měsíc: 3198
Den: 106