Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze silně obsazeného turnaje krásné 2. místo

20150517_144843.jpgMladší přípravka odehrála v neděli 17. května turnaj v Rosicích, na kterém získala krásné 2. místo...

O pohár starosty města Rosic, konečné 2. místo

20150517_144610.jpg

Systém turnaje byl vcelku zajímavý, nejprve skupina 4 týmu kde první dva postupovali do finálových skupin, druhé dva týmy do skupin o umístění.

V základní skupině jsme měli za soupeře Kohoutovice, Modřice a ČAFC Židenice.
V prvním zápase jsme hráli s Kohoutovicemi kterým jsme měli z minulého turnaje co vracet. Děti předvedly pohledný fotbal plný krásných akcí jenž byli zakončeny brankami. Po jasném průběhu jsme soupeře porazili 4:0. 
KAHAN - KOHOUTOVICE  4:0   Branky : Janíková 3x, Musil 1x.
 
V druhém zápase jsme hráli s Modřicemi. Jejich styl antikopané hraném na dva velké kluky kteří při každém doteku s míčem střílÍ na branku nám opět nevyhovoval. Po špatném výkonu jsme prohráli 1:5
KAHAN - MODŘICE  1:5   Branky : Janíková 1x. 
 
Třetí utkáni proti ČAFC Židnicím jsme podali jeden z nejlepších zápasů. Všichni hráli jako o život, vždyť to byl boj o postup ze skupiny a po heroickém výkonu jsme vybojovali vítězství 2:1. Takové těžce vybojované vítěství všechny potěšilo a po závěrečném hvizdu propukla obrovská radost. 
KAHAN - ČAFC   2:1    Branky : Janíková 1x, Procházka 1x.
20150517_144812.jpg
Poté vzniky 2 finálové skupiny kde po jejich odehrání  vítězové skupin hráli o 1. misto, týmy z 2. míst o celkové 3. místo a tak dále.
V naší finálové skupině jsme měli za soupeře Spartu "A", Spartu "B" a Vojkovice. 
První utkání v této skupině mělo být podle papírových předpokladu nejtěžší zápas proti Spartě"A".
Celý tým dal opět do utkání veškerý svůj fotbalový um. Pohledné akce se střídaly  na obou stranách hřiště. Všichni opět utkání odehráli s obrovskou bojovností a velikou vůlí po vítězství, které se skutečně po konečném hvizdu dostavilo i s obrovskou radostí našich dětí na které jsme byli po skončení zápasu hrdí za to co nám opět předvedli na hřišti.
KAHAN - SPARTA "A"  3:1   Branky : Janíková 3x, 
 
Ve druhém utkání jsme si s přehledem a opět po krásné hře, a výborném výkonu poradili s týmem Vojkovic a jednoznačně ho přehráli v poměru 6:0.
KAHAN - VOJKOVICE  6:0   Branky : Kotačka 2x, Procházka 1x, Krejčí 1x, Musil 1x, Venclovský 1x.
 
Poslední utkání naší skupina bylo hříčkou osudu a výsledků v naší skupině skutečným bojem o finále. Nastoupili jsme proti týmu Sparty "B" složený z hráčů pouze ročníku 2007. Bohužel začátek tohoto utkáni naše družstvo i přes důrazné varování před kvalitami soupeře hodně podcenilo. Po katastrofálním začátku jsme asi po 5 minutách prohrávali 0:2. Utkání se pro nás nevivíjelo vůbec dobře. Soupeř hrál výborně a vůbec nás nepouštěl do hry nešli nám kličky, vázla rozehrávka prcci byli najednou nervozní.. Ale vysvobození pro nás byla standartní  situace  asi 4 minuty před koncem kdy Tomáš Musil vstřelil branku a odstartoval velký obrat v tomto utkání. Ze všech rázem spadlo napětí a začali hrát neskutečným způsobem, bojovali o každý míč jako o život. Za další minutu po další střele z dálky od Matěje Kotačky bylo vyrovnáno, a po další chvilce stejný hráč vstřelil vítěznou branku, a po konečném hvizdu odstartoval velkou euforii našich hráčů, kteří tímto postoupili do boje o titul. Musím však sportovně uznat že soupeř nebyl rozhodně horší než naši hráči. 
KAHAN - SPARTA "B"  3:2   Branky : Kotačka 2x, Musil 1x,
 
Finálové utkání bylo soubojem s týmem Líšně. V tomto utkání se všichni opět snažili povzbuzeni těžce vybojovaným vítězstvím v minulém utkáni. Soupeř byl ale velice kvalitní, ne nadarmo ztratil v celém turnaji pouze 1. bod. Utkání se pro nás od začátku nevivíjelo dobře, ihned z kraje utkání jsme dostali branku a prohrávali jsme. Nikdo ale nesložil zbraně a všichni se opět  rvali o vítězství jako lvi. Za svoji snahu byli odměněni vyrovnáním na 1:1 po skvělé akci všech hráčů a krásném zakončení Vítka Krejčího, který krásnou ranou vymetl šibenici. Bohužel snad za minutu jsme opět inkasovali, a i přes znovu obrovské nasazení a bojovnost všech se nám nepodařilo vyrovnat a ve finále jsme odešli poraženi, ale se vztyčenou hlavou po super boji, bohužel s lepším soupeřem.
KAHAN - LÍŠEŇ  1:2   Branky : Krejčí 1x,
20150517_144843.jpg
Obsadili jsme konečné 2. místo při skore 20:10 a všechny hráče musím velice pochválit za předvedenou hru, bojovnost, nasazení  a i schopnost nevzdávat utkání  které se nevyvíjely v náš prospěch  byl to pro nás ohromný úspěch skončit na 2. mistě  z 16. kvalitních týmu. 
Tým byl složen s těchto hráčů. 
Zelinka Vojtěch (brankář) (06) - 10 obdržených branek
Janíková Lucie(05)  8 branek, Kotačka Matěj (06) 4 brankyMusil Tomáš (07) 3 branky, 
Procházka Jonáš(06) 2 branky, Krejčí Vít(06) 2 branky, Venclovský David(07) 1 branka
Antoš Lukáš(06)  0x-branek, Hampl Marek (07) 0x-branek
 
Komentář zaslal trenér Martin Musil
Fotografie zaslal David Hampl
 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469439
Měsíc: 2693
Den: 81