Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákům o víkendu startuje jarní část sezóny

V sobotu 8. 4. se naostro do jarní bojů pustí naše žákovská mužstva. Po dlouhé a náročné zimní přestávce, která byla vyplněna nejen tréninkovými jednotkami, ale u mladších žáků také zimní ligou, kde po celou dobu naši mladší žáci odváděli velmi solidní výkony. Starší žáci měli zimní přípravu zpestřenou tréninky společně s dorostem.

V prvním jarním měření čeká mladší žáky soupeř sdruženého klubu Čebín/Drásov. V podzimním měření sil měli navrch naši žáci a dokázali zvítězit 6:4 (Nedoma 3x, Trejtnar 2x, Kocian). Všichni doufáme, že mladší žáci naváží na skvělé podzimní výsledky i na jaře, protože po polovině soutěže se nachází na 1. místě se ziskem 24 bodů (8-0-0). Výkop prvního domácího zápasu je v 10:00 na hřišti ve Zbýšově

Starší žáci poprvé na jaře na trávník ve Zbýšově vyběhnou proti soupeřům z Říčan/V.Knínic hrát se bude od 11:30. Na podzim naši žáci na soupeřově hřišti zvítězili vysoko 4:1 (Filipský, Císař, Zelinka, vlastní). Stejně jako mladší žáci, tak i starší na podzim dokázali uhrát velmi dobré výsledky a po podzimu hájí bronzovou příčku s minimální bodovou ztrátou na vedoucí družstvo. Starší žáci získali celkem 16 bodů (5-1-2).

 

Mladší žáci - Čebín/Drásov od 10:00

Starší žáci - Říčany/V. Knínice od 11:30

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476518
Měsíc: 3188
Den: 200