Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mladší přípravky Kahanu

V nedělním odpoledni  jsme zajížděli na další utkání Okresního přeboru do Kuřimi, kde nás kromě domácích čekal ještě tým Rajhradu. 
Těšil jsem se po sobotní krasojízdě opět na krásné boje. Bohužel jsem byl krutě vyveden z omylu. V těchto utkáních se kluci porazili sami svým přístupem k utkáním. První utkání odehráli jako by bez zájmu v polospánku. Branky jsme dávaly pouze po náhodných odrazech. Chybělo vše co nás  v předchozích zápasech zdobilo, bojovnost, nasazeni, kombinace, nebo individuální projev hráčů a obsazování protihráčů! Naše přihrávky by se daly spočítat na jedné ruce. Bylo to smutné sledovat náš antifotbal, jehož  výsledkem byla zasloužená prohra. 
Před druhým utkáním jsme si v kabině zopakovali základy hraní fotbalu.Druhé utkání již nemělo tak žalostný průběh. I když si všichni hráči ještě musí uvědomit že na hřišti jsou vždy souboje 1-1 a nemůžu po ztrátě míče přestat hrát a čekat kdo mého protihráče zastaví. Ve druhém utkání se kluci již trošku probudili ale stále to mělo daleko k výkonům na které mají natrénováno a kvalitu kterou mě již celou sezonu předvádějí. 
 
FKM KAHAN - KUŘIM          4:8     (2:3)      branky -  Hakszer 2x, Hampl 1x, Venclovský 1x.
FKM KAHAN - RAFK            5:7     (2:3)      branky - Horký 3x, Musil 2x,
Sestava -  Štreit Martin- Eschler Adam (brankář) - Hampl Marek, Venclovský David, Hakszer Jakub, Sova Filip,  Musil Tomáš, Horký Alexandr, Jelínek Jakub,
 
Pátek    29.4.2016 se odehrálo další kolo III. třída na hřišti v  Čebíně V tomto utkání jsme chtěli vyzkoušet jak se budou o výsledek prát především naši  malí prcci. Proto jsme na toto utkání vzali děti ročník 2008, 2009, 2010, a podle ohlasů trenéra Lukáše Horkého, který je vedl se všichni se ctí porvali o místo v dalších zápasech. Jistě je za 14 dní opět  použijeme, aby si opět vyzkoušeli herní dovednosti v mistrovském utkání.    
 
KM KAHAN - LAŽÁNKY            9:4     (4:1)      branky -  Vrba V.  3x, Procházka   3x, Morávek 2x, Horák J. 1x .
KM KAHAN - ČEBÍN                   3:4     (0:3)      branky -  Vrba V.  2x, Morávek 1x.
Sestava -  Horníček František (08 brankář) - Škula Jan (09), Vrba Vojtěch (10), Matěja Jiří (09), Procházka Matyáš(09), Bárta David(08), Horák Jiří (10), Morávek Tobiáš (09)
 
Komentář k utkáním zaslal trenér Martin Musil
 
 
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 458895
Měsíc: 2006
Den: 79