Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší přípravka skončila na turnaj v Ivančicích na krásném 2. místě

Starší přípravka brala na turnaji v Ivančicích stříbrné medaile, kdy ve finále padla s týmem Znojma. Ocenění za nejlepšího střelce turnaje získal hráč Kahanu Jonáš Procházka...

Přípravka obsadila na halovém turnaji v Ivančicích 2. místo

V sobotu 28. 11. se starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Ivančicích. Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin. V naší skupině jsme nejdříve porazili Svratku Brno 3:1, poté jsme remizovali z Bystrcí 1:1 a v posledním utkání skupiny jsme přehráli Kuřim vysoko 6:0.

V semifinále jsme narazili Kohoutovice, druhý tým ze skupiny B. Zápas se pro nás vyvíjel velice dobře. Po hezkých kombinačních akcích jsme během 5 minut čtyřikrát udeřili a zdálo se, že postup do finále už máme v kapse. Soupeř se však nevzdal a dokázal stejně rychle snížit na 4:3. Začali jsme se logicky strachovat o výsledek, ale asi minutu před koncem utkání se nám podařilo vstřelit uklidňující branku na 5:3 a tímto skóre západ i skončil.

Ve finále nás čekal velice silný soupeř ze Znojma. Rychlý gól, který jsme obdrželi ve 30. sekundě zápasu některé naše hráče srazil na kolena. Soupeř nás na dlouhé minuty zavřel na naší polovině. Naši hráči byli zakřiknutí a nic se nám nedařilo. P několika skrumážích před naší brankou jsme ještě třikrát inkasovali a vítězi bylo prakticky rozhodnuto. I když jsem se ve druhé polovině zápasu zvedli a začali být přesnější a nebezpečnější, podařilo se nám už jen snížit na 1:4. Turnaj vyhráli zcela zaslouženě hráči ze Znojma, my jsme skončili na krásném druhém místě. Kromě stříbrných medailí jsme získali i individuální ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Jonáš Procházka.

Sestava:

Zelinka - Kotačka, Procházka, Krejčí, Antoš, Voštera, Janíková, Putnar, Schmid

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 469148
Měsíc: 2887
Den: 67