Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ročník 2007 FKM Kahan vyhrál turnaj v Třebíči

p_20160320_134734_1_p-1-.jpg

FKM Kahan vyhrál velmi dobře obsazený turnaj v Třebíči20160312_143321.jpg

Dne 20.3.2016 jsme vyjeli na náš první letošní turnaj pro ročník 2007.
Hrálo se v krásné hale fotbalové školy Třebíč. Hrací systém turnaje byl každý s každým 12 minut.
K prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu z Náměště nad Oslavou, a po srdnatém boji zvítězili a naší velké převaze jsme vyhráli pouze hubeným rozdílem 1:0.( branka Tomáš Musil). 
Po krátké pauze jsme nastoupili k druhému zápasu proti domácímu týmu FŠ Třebíč. I přes opět velkou převahu a krásné akce nám nebylo souzeno vstřelit branku. Vysvobození pro kluky však zaslouženě přišlo až v závěru utkání kdy po krásné přihrávce od Tomáše  trefil Lukáš před ním stojící prázdnou branku. A tím pro nás opět vítězství 1:0, branka Lukáš Joch.
Třetí zápas jsme jsme sehráli proti druhému týmu z Třebíče, HFK, a opět po pohledné hře a naší slabosti neproměněných šancích jsme vyhráli 1:0, kdy branku vstřelil Tomáš Musil, po krásné akci Marka Hampla.
Čtvrtý zápas bylo utkání proti asi nejlepšímu týmu na turnaji, Okříškám. Oba celky se v tomto utkání prezentovali výborným výkonem a byl to jistě jeden z vrcholů celého turnaje. Musím však sportovně uznat že soupeř byl o chloupek lepší než naši kluci. Ti však svojí  nesmírnou bojovností  a zarputilostí soupeře do velkých šancí nepouštěli a bohužel svoje šance nedokázali využít. V tomto utkání předvedl několik krásných akci Marek bohužel bez goloveho zakončení. Výsledkem byla remíza 0:0.
V pátém utkání jsme se utkali s týmem Velkého Meziříčí. Toto utkání se našim borcům ze začátku  vůbec nepovedlo, byli jsme pod tlakem soupeře nedařila se nám rozehrávka ani souboje. Nebýt fantastických zákroků Aleše jistě bychom již od začátku prohrávali. S postupujícím  časem zápasu se však naše hra zlepšovala a mohli jsme to být paradoxně  my kdo tento zápas vyhraje, ale Tomáš po krásné samostatné akci omítl naše  vítězství. Výsledek 0:0 nám však otevřel cestu k vítězství v turnaji.p_20160320_134118_1_p.jpg
Po odehrání ostatních utkání v turnaji, bylo před posledním zápasem s posledním týmem tabulky již  jasné že pokud zvítězíme budeme vítězové celého turnaje.
Bohužel borci aniž cokoliv o umístěni tušily zahráli tento zápas jako nejhorší z celého turnaje. Kluci v předchozích zápasech viděli jasná vítězství všech nad týmem z Havlíčkova Brodu.
K zápasu přistoupili velice laxně a možná se na nich  podepsalo i 5 zápasové volno. Všichni se přizpůsobili holomajzně soupeře a fotbal připomínal spíše přetlačovanou v chumlu. Nikdo nebyl schopen hrát kombinačně na velkém prostoru celého  hřiště. Vysvobození pro kluky byl náhodný gol střelou od poloviny hřiště od Filipa, dvě minuty před koncem zápasu. Poté předvedli kluci jednu z nekrásnějších  kombinační akci do níž se zapojili všichni hráči na hřišti a Tomáš neomylně uklidil míč do kouta  soupeřovy branky. Utkání skončilo  naší výhrou 2:0 branky Filip Pouza, Tomáš Musil
Teprve v posledních sekundách tohoto utkání jsme klukům sdělili že tento turnaj jistě vyhrají a po závěrečném hvizdu tudíž mohla naplno vytrysknout veliká radost našich trpaslíků.
Musím  všechny vyzdvihnout za nesmírnou obětavost a bojovnost po celý turnaj. Bojovali a hrály jako tým, pomáhali si a zaslouženě tento turnaj vyhráli. 
img_20160320_134211.jpgMrzí mně pouze málo našich vstřelených branek a to pouze 5, zasloužili se o ně Musil Tomáš 3x, Lukáš Joch a Filip Pouza.
Perličkou bylo že jsme nedostali žádnou branku a Aleš Šrámek byl po zásluze vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.
 
Celkové pořadí  1, FKM KAHAN    14 bodů
                         2,  OKŘÍŠKY          13  bodů                                
                         3,  V.MEZIŘÍČÍ      12 bodů                                  
                         4,  HFK TŘEBÍČ      8 bodů                                  
                         5,  FŠ   TŘEBÍČ       7 bodů
                         6,  NÁMĚŠŤ              4 body
                         7,  HAV. BROD        0 bodů
 
Sestava: Aleš Šrámek, Marek Hampl, David Venclovský, Filip Pouza, Tomáš Musil, Lukáš Joch, Martin Štreit
článek sepsal trenér Martin Musil
 

Náhledy fotografií ze složky TURNAJ TŘEBÍČ 2016

 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476509
Měsíc: 3183
Den: 197