Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravka skončila na turnaji v Ivančicích na krásném 4. místě

Mladší přípravka Kahanu obsali ve státní svátek krásné 4. místě na turnaji v Ivančicích...

Ve čtvrtek 8.5 se mladší přípravka zúčastnila tradničního turnaje mladších přípravek v Ivančicích

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny po 5 týmech. V naší skupině byli družstva Modřic, Kohoutovic, Miravy a Rajhradu.

 
Vstup do turnaje se nám moc nevydařil, s týmem Modřic který hrál antifotbal jsme remizovali 4:4, I když jsme v tomto zápase již vedli 4:2 a vyrovnávací branku soupeř vstřelil 20 sekund před koncem zápasu po zbytečné chybě v naší rozehrávce.
KAHAN - MODŘICE  4:4  Branky : Procházka 2x, Kotačka 1x,  Musil 1x.
Ve druhém utkání s Kohoutovicemi  jsme po strhujícím boji, bojovné hře ve velice vyrovnaném utkání urvali naší snahou vítězství  a soupeře porazili těsně  7:6. Musím však uznat že toto vítězství si kluci za předvedený výkon zasloužili.  
KAHAN - KOHOUTOVICE  7:6  Branky : Procházka 3x, Kotačka 3x, Musil 1x.  
Ve třetím utkání proti týmu Miravy jsme si v pohodě pohráli se soupeřem a po krásných akcích jasně soupeře přehráli a vyhráli 7:0
KAHAN - MIRAVA  7:0  Branky : Janíková 2x, Musil 2x, Kotačka 2x, Procházka 1x
Poslední utkání s Rajhradem ve skupině jsme opět odehráli ve velkém stylu a i v tomto zápase si krásně zahráli a soupeře jasně přehráli v poměru 9:2
KAHAN - RAJHRAD  9:2   Branky : Kotačka 2x, Procházka 2x, Zelinka 1x Musil 1x, Antoš 1x , Janíková 1x, Venclovský 1x 
 
Po tomto utkání jsme obsadili první místo ve skupině s 10 body a  fantastickým skorem 27:12.
A v semifinále jsme čekali na soupeře který pro nás vzešel z utkání Kohoutovice-Velké Meziříčí které skončilo vítězstvím Kohoutovic 6:4. V boji o finále jsme se tedy znovu utkaly s týmem Kohoutovic.
V utkání o finále jsme opět rozehráli fantasticky a po krásných akcích jsme v polovině utkání vedli 4:0. Poté však místo klidného dohrání utkání přišla po neproměněné penaltě našeho týmu přišlo snížení na 2:4. Naší odpovědí byla ale opět uklidňující branka na 5:2.
Poté se však úplně přestal se hrát krásný kombinační fotbal, kterým jsme se do této doby předváděli a na hřišti se dětem nic nedařilo a hlavně každý hrál na sebe!
Výsledek jsme v posledních 3 minutách úplně ztratily a soupeř se závěrečným hvizdem vyrovnal na 5:5, a  to byl šok pro naše špunty. Poté přišla na řadu penaltová loterie ve které jsme bohužel jednou selhali, zatím co soupeř byl bezchybný. Všichni hráči byli ještě dlouho po tomto zápase smutní a zamyšlení proč to takto dopadlo. 
KAHAN - KOHOUTOVICE  5:5  PENALTY 2:3
Branky : Procházka, Kotačka,Janíková, Musil, Zelinka
 
Čekal nás tedy zápas o třetí místo. Do utkání jsme vstoupili ještě pod vlivem předchozího neúspěchu špatně. Ihned po pár minutách hry se soupeř dostal do vedení. Našim prckům se pletly nohy nic se nedařilo a i když jsme si vytvořili nějaké šance tak jsme je nedokázali využít. Přesto jsme hráli více než vyrovnanou partiii, ve druhé polovině utkání jsme svého soupeře přehrávali hrálo se téměř na jednu branku jenom branku se nám nedařilo vstřelit. Bohužel po jednom náhodném útoku jsme opět inkasovali lacinou branku. Po tomto golu jsme již téměř nebránili utočilo celé mužstvo. Podařilo se nám vstřelit kontaktní branku a odvolali jsme brankář a hráli s 5 hráči v poli. Naše vyrovnání vyselo na vlásku bohužel se nedařilo využít žádnou s šancí a soupeř pouze odkopával míč ve snaze o trefení naší prázdné branky. To se bohužel povedlo a půl minuty před koncem jsme inkasovali pořetí. 
KAHAN - TIŠNOV  1:3   Branky : Kotačka 1x,  
 
Obsadili jsme konečné 4. místo z 10 týmů při skore 33:20 a všechny hráče musím velice pochválit za předvedenou hru bojovnost a krásně odehraný turnaj, přesto že skončili bez medaile byla to radost se na vás koukat po celý turnaj.
Tým byl složen s těchto hráčů. 
Zelinka Vojtěch (brankář) - 20 obdržených branek / 2 vstřelené branky
 Kotačka Matěj (06)- 10 branek
Procházka Jonáš(06) -9 branek
Musil Tomáš (07) -6 branek
Janíková Lucie(05) - 4 branky, 
Antoš Lukáš(06) - 1 branka
Chmel David (06) - 0 branek
Venclovský David(07)- 1 branka
 
Komentář zaslal trenér Martin Musil
 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 465257
Měsíc: 2979
Den: 76