Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravka FKM Kahan veze z Náměště stříbrné medaile

foto.jpgPřípravka skončila na turnaji Michala Hošťálka na krásném druhém místě...

Druhé místo na turnaji O pohár Michala Hošťálka

spolecna-turnaj.jpg

V pátek 8. 5. 2015 odjela starší  přípravka na  10. ročník turnaje Michala Hošťálka do Náměště. Tentokrát odjeli pouze kluci řočníku 2004 v této sestavě: brankář Dalibor Veselý, obránci Adam Vašíček, Eliška Jordánková a Honza Absolín. V záloze a útoku se střídali  Petr Veselý, Tomáš Svoboda, Kuba Trejtnar, Aleš Picnuas, Mirek Šandor, Denis Císař a Martin Hájek.
Tentokrát byly na turnaj přihlášené týmy, které ve svých soutěžích vedou průběžné tabulky, tak jsme před prvním utkáním měli obavy, zda vůbec obhájíme loňské 4 místo.
Hned v prvním utkání jsme narazili na fotbalovou školu Třebíč. Po dobrém začátku a velkém důrazu před soupeřovou brankou  jsme se po brance Petra Veselého ujali vedení 1-0. Po dvou brankách Kuby Trejtnara jsme vedli již 3-0 ,ale kluci z FŠ Třebíč nesložili zbraně a postupně srovnali na 3-3 ,když poslední branku jsme dostali 30 vteřin před koncem. I přes zklamání z obdrženého gólu před koncem zápasu  to bylo asi naše nejlepší utkání z celého turnaje.
I v dalším utkání jsme narazili na mužstvo z Třebíče a tým HFK Třebíč jsme po brance Petra Veselého porazili 1-0. 
V daším utkání proti Okříškám naši střelci Petr Veselý a Tomáš Svoboda zajistili vedení 2-0. Poté se klukům z Okříšek podařilo snížit a na řadu přišla naše Eliška Jordánková. Na vlastní polovině předskočila útočníka soupeře, z dalších třech protihřáčů si udělala slalomové tyče a svůj průnik zakončila střelou k tyči a pojistila naše vedení na konečný výsledek 3-1.
 Před obědem zničil dalšího soupeře z Rapotic Tomáš Svoboda svými čtyřmi góly a po brance Kuby Trejtnara jsme vyhráli 5-1.
Po obědové přestávce jsme s týmem domácích z Náměště uhráli remízu 0-0, kdy jak naši střelci i soupeřovi ztoskotali na dobrých zakrocích brankářů.

radost.jpgV dalším utkání proti Velké Bíteši se probudili naši střelci a dvě branky Petra Veselého a jedné Tomáše Svobody jsme zvítězili 3-0.
A před posledním utkáním již začalo počítání kolikátí bychom mohli být. Los turnaje a výsledky všech zápasů udělali z posledního kola  zápasů turnaje zajímavou zápletku. FŠ Třebíč 14 bodů, Kahan 14 bodů a Moravské Budějovice 12 bodů. Tým FŠ Třebíč porazil mužstvo z Rapotic. Naši kluci se utkali s mužstvem Moravských Budějovic. Po první minutě jsme vedli po brankách Tomáše Svobody a Petra Veselého hned 2-0 a i přes snahu soupeřů naše obrana dovolila dát pouze jednu branku tak jsme nakonec i poslední utkání vyhráli 2-1.
Za celý turnaj jsme tak ani jednou nepohráli a tak se kluci nemohli dočkat vyhlášení výsledků. Nakonec jsme skončili na krásném druhém místě, když jsme získali stejný počet bodů 17  jako vítězové z FŠ Třebíč a o vítězi turnaje  nakonec rozhodoval až větší počet vstřelených branek kluků z Třebíče.

pohary.jpgNebudu chválit jednotlivé  hráče, protože tentokrát jsme hrály jako jedno mužstvo a ti co za celý turnaj nedali nějakou branku zase odvedli velmi dobrou práci při bránění a tak jsme se mohli na konci turnaje  radovat.
Za trenéry a kluky bych chtěl pochválit i všechny rodiče, kteří si ve svátek udělali čas a přijeli se podívat jak se mám daří. Svým povzbuzováním nás dovedli zejména v posledních dvou zápasech k vítězství a nakonec mohli s námi slavit konečné druhé místo na turnaji.                                                                                                        trenér Zdeněk Baštař

Pořadí na turnaji: 1. FŠ Třebíč
                            2. Kahan
                            3. Moravské Budějovice
                            4. Náměšť
                            5. Okříšky
                            6. Velká Bíteš
                            7. HFK Třebíč
                            8. Rapotice

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj Michala Hošťálka, květen 2015

 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476518
Měsíc: 3189
Den: 204