Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci zakončili sezonu 2013/2014 na 9. místě

Mladší žáci Kahanu obsadili konečnou 9. příčku

p1130518.jpg

 Trenér Zdeněk Baštař zhodnotil sezonu mladších žáků následovně:

Po spojení mladších žáků Zbýšova a Zastávky v rámci projektu Kahan jsme letošní sezónu skončili na 9.místě se ziskem 18 bodů a skórem 30:156. Podzimní část jsme skončili na 6. místě a dá se říct ,že tabulka byla rozdělena na velmi kvalitních 6 týmů a zbytek mohl porazit každý každého.  Na jaře se ukázalo, že ta mužstva co jsme na podzim porazili nám prohry vrátila a tak jsme v tabulce po zisku pouze dvou jarních vítězství skončili na 9 místě.
Na počtu našich vstřelených branek je vidět, že dát branku byl pro mladší žáky letos velký problém. Nejlepšími střelci se tak stali se 4 brankami Hynek Minář a Tomáš Kratochvíl. V brance se střídali Martin Kuchyńka, Zdeněk Baštař a ke konci sezóny si několikrát zachytal i brankář starší přípravky Dalibor Veselý. Jelikož u mladších žáků nejde tolik o body (postupuje se nebo sestupuje se podle umístění starších žáků) dá se říct že všichni ostatní si postupně vyzkoušeli všechny posty na hřišti. V poli se tak vystřídali  tito kluci : Patrik Filipský, Michal Kvarda, Marek Viktorýn, Matěj Stojan, Jakub Žalud, Ondra Barvíř, Adam Zahradníček, Tomáš Kratochvíl, Ondra Liška, Hynek Minář a v jarní části mám pomáhali kluci z přípravky Tomáš Svoboda, Vojta Grzebínský, Petr a Dalibor Veselý , Ondra Hovězák .
Po spojení  mužstev Zastávky a Zbýšova pod Kahan se nám trenérům letos ani jednou nestalo, že bychom rušili trénink  pro malý počet kluků a ani na zápasy jsme neměli problém s účastní a scháněním hráčů po telefonu na zápas jako v loňské sezóně. Za to bych chtěl poděkovat rodičům kluků ze Zbýšova a okolí, kteří kluky na tréninky dováželi .
 Po postupu starších žáků do krajského přeboru i mužstvo mladších bude hrát tuto nejvyšší soutěž. Pro mnoho z nich to tak bude možná nejvyšší soutěž co budou ve svém sportovním životě hrát, protože jak dorost Kahanu i muži Zastávka a Zbýšova budou hrát nižší soutěže než je krajský přebor.
Po krátké letní pauze tak budeme muset asi trénovat o něco více než letos,  abychom v nové soutěži nehráli jenom do počtu a soupeři si na nás jenom nespravovali skóre. Snad se nám podaří získat do našeho mužstva i nové hráče a hlavně budeme potřebovat nějakého střelce branek.
Na závěr bych chtěl všem klukům poděkovat za učinkování v mužstvu mladších žáků Kahanu,  popřát jim hezké prožití prázdnin a jak se začne blížit začátek přípravy na novou sezónu tak se jim i snad začne stýskat po fotbale.

Konečná tabulka sezony 2013/2014

mladsi-zaci.jpg

Střelci:

4 - Filipský, Viktorýn, Kratochvíl, Minář

3 - Baštař

2 - Kryštof, Barvíř, Kvarda, Zelinka

 

1 - Svoboda, Veselý, Žalud

Nejvyšší výhra:

4. kolo: Kahan - Hustopeče 6:4

Nejvyšší prohra:

15. kolo: Hustopeče - Kahan 17:0

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476518
Měsíc: 3188
Den: 203