Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLADŠÍ PŘÍPRAVKY: Spolupráce základen Baníku a Čechie jde k duhu

sam_0351.jpg

Premiérové vystoupení mladších přípravek pod hlavičkou Kahanu nese své ovoce. Zhodnocení sezony trenérem Jaroslavem Kotačkou naleznete níže v článku
 

Zhodnocení podzimní sezony 2014/2015 - mladší přípravky FKM KAHAN

ml.pripravka.jpgPřed startem ročníku 2014/2015 přišel nápad o spojení přípravek Čechie Zastávka a Baníku Zbýšov. Důvodem byl nízký počet dětí a možnost nastupovat v krajské soutěži přípravek, kde naši nejmenší nastupovali například proti základnám brněnské Zbrojovky, dále třeba Hodonínu, Vyškovu, Spartě Brno a jiným. O naše nemladší se stará několik trenérů. Ve Zbýšově se nejmenším přípravkám věnuje pan Jaroslav Kotačka, na straně Zastávky pan Martin Musil. O spolupráci a zhodnocení podzimu si přečtěte níže.

Ml. přípravka FKM Kahan před utkáním v krajské soutěži

Trenér mladší přípravky pan Jaroslav Kotačka zhodnotil podzimní část sezony následovně:

Do podzimní části sezony 2014/2015 nastoupily ve společném týmu FKM Kahan také přípravky. Hlavním motivem spojení v této kategorii bylo vytvořit společný tým z vybraných hráčů ze Zbýšova a Zastávky a nabídnout tak těmto talentovaným dětem kvalitnější soutěž – krajský přebor, přičemž méně zdatné a začínající děti mají možnost hrát v nižší soutěži – okresním přeboru.

Do okresní soutěže jsme přihlásili 2 týmy. Jeden tvořen hráči ze Zastávky, druhý hráči ze Zbýšova. V této soutěži nastupovali zejména začínající hráči, kteří tak získávali svoje první zápasové zkušenosti v méně náročných utkáních.

V krajském přeboru nastupovalo 8-9 hráčů vybraných ze Zbýšova a Zastávky, kteří již v minulé sezoně hráli pravidelně okresní přebor. Hráči tak mohli poměřit své dovednosti a schopnosti s kvalitnějšími soupeři. Na podzim jsme si vedli velice dobře a dokázali jsme úspěšně konkurovat i větším klubům.

Kromě společného „výběru“ probíhaly také společné tréninky pro všechny hráče a to střídavě ve Zbýšově a na Zastávce. Jsme si vědomi, že to přineslo určité komplikace zejména s dopravou dětí na tréninky a tak bychom chtěli poděkovat za pochopení a ochotu dopravovat děti na trénink, i když je jasné, že to děláte pro své děti a ne pro trenéry.

Co se týká zimní přípravy, tréninky budou probíhat od listopadu v tělocvičně ZŠ Zbýšov a v hale na Zastávce. Přihlásili jsme se do zimní halové ligy v Brně a dle možností bychom se chtěli zúčastnit několika miniturnajů.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476518
Měsíc: 3189
Den: 203