Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší přípravka vyhrála okresní přebor, v krajském finále skončila na krásném 5. místě

vitez-finale-op.jpgMladší přípravka Kahanu vyhrála finále okresního přeboru mladších přípravek, který jí kvalifikoval na krajské finále. To se odehrálo v Zastávce a zde naši kluci skončili na krásném 5. místě

vitez-finale-op.jpg

5. místo v krajském finále mladších přípravek

Jako vítěz okresního přeboru jsme měli možnost reprezentovat okres Brno-venkov na krajském finále, které se konalo v úterý 16. června na Zastávce. Sjelo se zde 7 vítězů okresních přeborů Jihomoravského kraje a Vojkovice ( které postoupily z druhého místa). Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých se hrálo každý s každým a následovala semifinálová utkání a utkání o umístění .

V prvním zápase naši skupiny B jsme narazili na silný Hodonín. Zápas byl z počátku vyrovnaný, ale postupem času se začala projevovat únava našich tradičních opor z předchozího dne, ve kterém jsme bojovali o postup na tento turnaj. Hráčům chyběl pohyb, prohrávali osobní souboje a kupili jednu chybu za druhou. Náš soupeř dokázal využít našich chyb a nedůslednosti při bránění a tak jsme prohráli 5:8. Ve druhém zápase jsme si již vedli lépe a porazili Blansko 5:2. V posledním utkání skupiny jsme prohráli 0:4 s Líšní, která nakonec celý turnaj vyhrála.

V naší skupině jsme skončili tedy třetí a to pro nás znamenalo, že v bojích o celkové umístění budeme hrát o 5. místo.

V tomto zápase jsme zvítězili 5:3 a skončili tak v krajském finále mladších přípravekcelkově na krásném 5. místě.

Sestava:

Zelinka, Kotačka, Procházka, Janíková, Antoš, Vorel, Martini, Hampl, Musil, Sova

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469437
Měsíc: 2695
Den: 85