Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší přípravka skončila v zimní halové lize na 4. místě

Mladší přípravka, konkrétně ročník 2007 a mladší šla do vyřazovací části z posledního 8 místa, přesto nakonec brala konečně 4. místo...

Mladší přípravka ročník 2007 skončila v dlouhodobé soutěži zimní halové ligy na krásném 4. místě

Ml.přípravka FKM Kahan, konkrétně ročník 2007 se zúčastnila dlouhodobého turnaje v Brně na Lesné.
Hrálo se osm hracích dnů za účasti dvanácti týmů. Po úvodním rozstřelovém turnaji byly týmy rozděleny do tří výkonnostních skupin, ze kterých vždy dvě mužstva postoupila a dvě sestoupila. Mužstva se tedy zajímavě obměňovala. V základní části jme skončili na posledním (osmém) postupovém místě. To vyplynulo z úzkého kádru, který byl doplňován dokonce i ročníkem 2010. Vojta Vrba i Jirka Matěja však bojovali jako lvi. Kluci o dva až tři roky starší však na ně samozřejmě byli trochu moc. Ve své kategorii, ale o tyto kluky vůbec nemáme strach, budou patřit mezi nejlepší. Ve čvrtfinále jsme tedy narazili na vítěze základní části Tatran Kohoutovice. Kluci po heroickém výkonu zvítězili 2:1 a postoupili do semifinále. Tam na nás čekala Kuřim. Po špatném výkonu jsme prohráli 0:2 a čekal nás tedy zápas o třetí místo. Zápas s SK Líšeň byl průměrný a skončil 0:0. I po prodlužení. Na penalty naši kluci bohužel prohráli a tak konečné umístění bylo čtvrté bramborové místo. Po osmém místě v základní  části však čtvté místo není špatné, i když kluci byli samozřejmě trochu smutní.
V turnaji průběžně nastoupili tito hráči: Šrámek Aleš 07, Štreit Martin 07, Hampl Marek 07, Venclovský David 07, Pouza Filip 07, Hakszer Jakub 07, Musil Tomáš 07, Joch Lukáš 08, Vrba Vojtěch 10, Matěja Jiří 09, Tvrdoň Martin 09.

Góly: Musil 26, Hampl 10, Hakszer 9, Joch 7, Šrámek 3, Venclovský 1, Vrba 1.

Článek zaslal David Hampl

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469438
Měsíc: 2693
Den: 82