Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší přípravka Kahanu B vyhrála obě utkání v Drásově

V druhém kole jarní soutěže  okresní soutěže mladších  přípravek jsme se v Drásově utkali s týmy  Drásova a znovu Šlapanic.

První utkání jsme se utkali s týmem domácího Drásova. V tomhle utkáni proti kvůli nemoci oslabenému soupeři jsme po klucích chtěli aby si vyzkoušeli kombinační hru protože to byl již od začátku to byl nerovný boj.  Všichni se pěkně pobavili a každý z týmu si vstřelil alespoň jednu branku.
FKM KAHAN - Drásov     23:3     (8:1)
Branky - Musil 8x, Šrámek 6x, Joch 5x, Hakszer 2x, Hampl 1x, Venclovský 1x.
Sestava -  Štreit Martin(brankář) - Hampl Marek, Venclovský David, Hakszer Jakub, Musil Tomáš, Joch Lukáš, Šrámek Aleš 
 
Ve druhém utkání jme nastoupili proti, opět fyzicky zdatnějším a vyšším soupeřům, týmu ze Šlapanic.
Tohle utkání jsme ze začátku začali hrát s menším nasazením, které navazovalo na menší výkon proti Drásovu. Bohužel toho soupeř dokázal využít a brzo po začátku utkání jsme prohrávali. Dlouho se nám potem nedařilo dostat se do tempa. Teprve po krásné akci a precizním zakončení jsme v díky Kubovi vyrovnali. O chvilku později se po další krásné kombinaci od vlastní  branky  prosadil Tomáš. 
Tímto skore skončil první poločas. O přestávce jsem se snažil kluky přesvědčit o agresivnějším herním projevu s využitím jejich technických dovedností. Hned od začátku druhého poločasu mně kluci opět přesvědčili o svých kvalitách. Po individuální akci se prosadil opět Tomáš . A po chvilce ho podobně krásnou akcí napodobil Marek. Po výborném výkonu všech hráčů jsme na hřišti začali jasně vládnout a soupeř se často zmohl pouze na odkopávání míče.  Naše krásné individuální akce střídaly kombinační spolupráce jako z moderní fotbalové učebnice a naše skore začalo narůstat. Odměnou za výborný druhý poločas bylo zasloužená výhra.
FKM KAHAN  -  ŠLAPANICE        8:3   (2:1)
Branky -  Musil 4x, Joch 1x, Hampl 1x, Hakszer 1x, Šrámek 1x
Sestava - Štreit Martin(brankář) - Hampl Marek, Venclovský David, Hakszer Jakub, Musil Tomáš, Joch Lukáš, Šrámek Aleš 
 
Hodnocení prvního zápasu j velice stručné, nebot kluci si poze vyzkoušeli nekteré herní variace proti slabšímu souprři. Druhé utkání jsme v prvním poločase celkem prospali, ale druhý opět ukázal sílu a kvalitu našich prcků, kdy se dokázali semknout a jako kolektiv bojovat o vítězství.
Komentář sepsal Martin Musil
 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469440
Měsíc: 2694
Den: 80