Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko mladší přípravy na úvod jara jednou vyhrálo a jednou se o body dělilo

Béčko odehrálo turnaj na svém hřišti proti Podolí a Šlapanicím...

V prvním kole jarní soutěže  okresní soutěže mladších  přípravek jsme na domácím hřišti přivítali týmy Podolí a Šlapanice.

První utkání jsme se utkali s týmem z Podolí. Na první pohled se zdálo že k nám přijelo družstvo basketbalistů. Náš nejvyšší hráč byl o pohlavek menší než soupeřův nejmenší  hráč. Čekal jsem jednoznačnou záležitost a naši krutou prohru. Kluci si však z obrů v soupeřově týmu pranic nedělali a po krásných kombinačních akcích jsme záhy soupeře šokovali a ujali se vedení 2:0. Poté co se však na hřišti v našem týmu objevili opravdoví trpaslíčci a to  Vojta Vrba s Lukášem Jochem dokázal soupeř svojí silou vyrovnat. Poločas tak skonči remízou 2:2. Ale i ve druhém poločase jsem byl velice mile překvapen co vše si kluci dovolí proti fyzicky vyspělejším protihráčům.  Již se se neprojevovala naše dřívější slabost, prohrávání soubojů a padání. I naši špuntíci se srdnatě rvali, někdy i o  dvě hlavy vyššími protihráči. Odměnou za jejich bojovný výkon krásné kombinační i individuální akce byla konečná remíza 4:4,  proti velice kvalitnímu a dobře hrajícímu týmu z Podolí.

 
FKM KAHAN  -  PODOLÍ         4:4      (2:2)
Branky: Musil 2x, Hakszer 1x, Hampl 1x, 
Sestava -  Štreit(brankář) - Hampl, Venclovský, Hakszer, Musil, Joch, Vrba,
Ve druhém utkání jme nastoupili proti, opět fyzicky zdatnějším a vyšším soupeřům, týmu ze Šlapanic.
I tohle utkání jsme odehráli velice dobře. Po výborném výkonu všech hráčů jsme na hřišti jasně dominovali a opět předváděli divákům krásnou kopanou. Krásné individuální akce střídaly kombinační spolupráce jako z moderní fotbalové učebnice. 
 
FKM KAHAN  -  ŠLAPANICE        13:6      (6:3)
Branky: Musil 5x, Joch 3x, Hampl 2x, Hakszer 2x, Venclovský 1x
Sestava -  Štreit(brankář) - Hampl, Venclovský, Hakszer, Musil, Joch, Vrba
Hodnocení obou zápasu je znovu velice příjemné. Všechny bych chtěl znovu velice pochválit za svůj přístup. I přes naše menší postavy si již kluci na hřišti umí sjednat respekt bojovnou, když je třeba i tvrdou a kvalitní hrou bez zbytečného strachu z  většího soupeře. Všichni si věří, že svojí šikovností při práci s míčem a rychlostí, dokáží přehrávat i daleko lépe fyzicky narostlé soupeře. 
 
Komentář zaslal trenér Martin Musil
 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476509
Měsíc: 3183
Den: 201