Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo: O víkendu se odehrálo další kolo krajské soutěže přípravek

Starší přípravka jednou vyhrála a jednou prohrála, mladší přípravka obě dvě utkání vyhrála

8. kolo krajská soutěž starších a mladších přípravek

V sobotu nastoupila naše mužstva v Kohoutovicích proti domácímu týmu a Tišnovu. Lépe z těchto dvou utkání vyšla mladší přípravka, která oba dva zápasy vyhrála. Starší vyhráli pouze jeden. Komentáře k jednotlivým utkáním zaslali trenéři Martin Musil (MLADŠÍ PŘÍPRAVKA) a Libor Moos (STARŠÍ PŘÍPRAVKA).

AFK Tišnov - FKM Kahan st.přípravka 2:3

Branky: Hájek 2, Veselý

Sestava:

Veselý D, Vašíček, Jordánková, Veselý P, Absolín, Šandorová, Šandor, Trejtnar, Hájek, Císař, Moos,

V sobotu proběhlo další kolo kraje v Kohoutovicích. Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Tišnovu , hra byla vyrovnaná šance na obou stranách soupeř jednu využil a tak poločas skončil 0:1 .Po malé domluvě naši hráči začaly soupeře přehrávat a po brankách Veselého , Hájka 2x jsme skóre otočily na 3:1. Soupeř ještě snížil na 3:2 ale brankař Veselý D. nás podržel a tak jsme vyhráli 3:2 . Musím všechny pochválit za bojovný výkon.

Tatran Kohoutovice - FKM Kahan st.přípravka 5:1

Branka: Veselý Petr

Sestava:

Veselý D., Vašíček, Jordánková, Veselý P. Absolín, Šandorová, Šandor, Trejtnar, Hájek, Císař, Moos,

První zápas mezi Tišnovem a Kohoutovicemi skončil 4:0 a tak jsme si myslely že druhý zápas bychom mohli také vyhrát po předvedené hře. Ale opak byl pravdou po hrubých chybách obrány jsme první poločas prohráli 0:4 samozřejmě jsme také měli několik šancí ale ty jsme neproměnily. Po domluvě a nenasazení některých hráčů se naše hra zlepšila a přišli i šance , které jsme neproměnily a tak zápas skončil 1:5. Branka : Veselý P. I tak musím pochválit některé hráče za předvedenou hru ( Veselý Petr, Jordánková Eliška ).

 

Ve druhém kole krajského přeboru přípravek se naši nejmenší utkaly s celky Tišnova a Kohoutovic. Z důvodu velké marodky a omluv těsně před zápasem jsme dorazili pouze s 6 hráči do pole a starostí zda to děti zvládnou po fyzické stránce. Ale výsledky však mluví jasně a na našich hráčích nebyl vidět ani stín únavy. Všichni chtěli neustále hrát, a pro nás trenéry překvapivě, hráli každé střídání v obou zápasech ve velkém nasazeni. 

AFK Tišnov - FKM Kahan ml.přípravka 5:12 (0:6)

Branky: Procházka 5, Antoš 2, Krejčí 2, Janíková, Kotačka, Musil

Sestava: Zelinka, Antoš, Procházka, Krejčí, Janíková, Kotačka, Musil

Toto utkání se hodnotí velice dobře vždyť bylo ze strany chlapců velice povedené. Klukům se dařilo vyhrávat osobní souboje  a dařilo se nám přehrávat soupeře hezkou kombinační hrou v prvním poločase. Do druhého poločasu však kluci nepřišli s takovým elánem jako v prvním a najednou z jednoznačného utkáni začalo vznikat drama. Ale po domluvě a zvýšení hlasu se vše vrátilo po chvilce do zajetých kolejí díky dalším krásným kombinacím a výborném výkonu jsme porazili soupeře 12:5.

FKM Kahan ml.přípravka - Tatran Kohoutovice 17:3 (8:1)

Branky: Procházka 6, Krejčí 3, Kotačka 3, Musil 3, Janíková, Antoš

Sestava:

Zelinka (06), Antoš (06), Procházka (06)Krejčí (06), Janíková (05), Kotačka (06), Musil (07)

Druhé utkání chlapci sehráli po krátké přestávce proti domácím hráčům. I díky vysoké výhře si všichni hráči utkání s chutí užili. Podařilo se na hřišti opět soupeře přehrávat krásnými kombinacemi. Všichni si s krásně zahráli a s chutí zastříleli. V zápase bylo i dosti krásných akci z naší strany s brankou do prázdné, po vyšachováni soupeře.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469440
Měsíc: 2694
Den: 80