Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo ST. ŽÁCI: FKM Kahan - FC Kuřim 0:3 (0:1)

Starší žáci potřetí v řadě včetně dohrávky prohráli...

7. kolo krajský přebor starších žáků

FKM KAHAN st. žáci - FC Kuřim 0:3 (0:1)

Sestava :

Šnepfenberg

Popovič, Břoušek, Chlup, Tomek

Suvdaa, Šrámek, Baštař, Šnyrch, Přibyl

Navrátil (30. Jobánek)


Komentář trenéra Miroslava Vespalce:

Třetí porážku v řadě jsme si připsali v domácím duelu s Kuřimí. Chyběl stále nemocný Čalkovský a navíc Adéla, která jela se Zbrojovkou do Ostravy. Doufali jsme, že po dvou porážkách venku se na domácím hřišti opět vzpamatujeme a navážeme na 3 vydařená vystoupení z úvodu sezony.
Opak byl pravdou...  Procházíme momentálně opravdu hlubokou krizí a dnešní výkon, zejména v 1. poločase, toho byl jasným důkazem... Výkon byl přímo ostudný. Prohrát se samozřejmě může a Kuřim je velice silným soupeřem, ovšem to, co jsme dnes předváděli, pro to nemám omluvy. Výkon naprosto bez zájmu, bez bojovnosti, bez nasazení ... Branku jsme dostali po slabé střele Morkuse z 25 metrů, která Šnepfenberga zaskočila. Hosté zahodili ještě asi další 4 tutovky.
Do druhého poločasu už nenastoupil Navrátil, do útoku se posunul Šrámek. V kabině padala hodně ostrá slova, takže po pauze jsme začali alespoň bojovat. Mluvit však o čemkoliv fotbalovém nemůžeme. Ve chvíli, kdy se dalo mluvit o našem tlaku, přišel v 62. minutě brejk Kuřimi a Tomkovo zbytečné odehrání na roh. Po následném centru Mates pouze míč "vyplácnul" k Morkusovi M. a ten hlavou - 0:2. Dvě minuty před koncem přišel dlouhý nákop kuřimského brankáře, špatný odhad našich stoperů, špatné vyběhnutí Šnepfenberga a mladý Morkus - 0:3.  Jak z této situace ven ... ? Upřímně nevím.
Za normálních okolností by se řeklo, že musíme pořádně potrénovat. Vzhledem k tomu, že pravidelně trénují 4 hráči, opravdu nevím, co s tím. Jedinou možnou cestou je počkat do zimní přestávky a během té se rozloučit s těmi, kteří nemají o fotbal zájem a na hřišti působí dojmem, že hrají fotbal z donucení.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469149
Měsíc: 2888
Den: 68