Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo: Starší přípravka oba duely prohrála, mladší přípravka vyhrála jedno utkání

V 6. kole krajské soutěže přípravek proti našim přípravkám nastoupila mužstva Vyškova a Hodonína. Pořadatelem bylo mužstvo Hodonína.

6. kolo krajská soutěž starších a mladších přípravek

MFK Vyškov - FK Kahan st. přípravka 9:5

Branky: Picnaus, Svoboda, Voštera, Moos, Trejtnar

Hodonín B - FKM Kahan st. přípravka 4:2

Branky: Trejtnar Jakub 2

Sestava:

Matej,Svoboda,Vašíček,Rada,Sedlák,Šandor,Picmaus,Moos,Hořínek,Voštera,Trejtnar

Komentář trenéra Libora Moose:

V dnešním posledním podzimním kole jsme zajížděli do Hodonina. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím v prvním poločase jsme odehráli velice dobře, naši hráči bojovali a nepustili soupeře k žádné větší akci. Sice jsme inkasovali dvě branky, ale stačili jsme snížit Kubou Trejtnarem a tak poločas skončil 1:2. Druhý poločas pokračoval stejně, inkasovali jsme sice ještě dvě branky ale také jsme jednu přidali, znovu se trefil Kuba Trejtnar a tak po bojovném výkonu a vcelku vyrovnaném zápase skončil 2:4. Po odpočinku jsme opět nastoupili proti Vyškovu. Naši hráči pokračovali, tak jak odehráli první zápas v bojovném výkonu a poločas skončil 0:2. Ve druhém poločase už na některých hráčích byla vidět únava, protože odehráli celé první utkání, ale po malém odpočinku zase předváděli stejný výkon jako před tím. Soupeř hrál také velice dobře a tak se utkání změnilo na přestřelku po krásných akcích se skóre pořád měnilo a nakonec utkáni skončilo  5:9 ve prospěch Vyškova. Po dnešních výkonech všech hráčů a s předvedenou hrou musíme všechny hřáče pochválit. Za nás skorovali Picnaus, Svoboda, Voštera, Moos, Trejtnar. Musíme pochválit zejména Svobodu, Trejtnara a Radu, kteří odehráli pomalu bez střídání obě dvě utkání,ale i ostatní hráli dobře a oproti jiným zápasům hlavně bojovali.

 

MFK Vyškov - FKM Kahan ml. přípravka 8:5 (3:4)

Branky: Krejčí 2x, Janíková, Procházka, Kotačka

Sestava:

Zelinka, Kotačka, Procházka, Janíková, Krejčí, Chmel, Venclovský, Hampl, Musil

Komentář trenéra Jaroslava Kotačky:

S Vyškovem jsme se utkali již před dvěma týdny, ale tentokrát jsme byli neúspěšní. Po prvním poločase jsme sice ještě vedli, ale ve druhé půli se projevila soupeřova vyrovnanost týmu. Naši mladší hráči se přes veškerou snahu a bojovnost jen těžko prosazovali proti fyzicky zdatnějšímu soupeři, dostávali jsme se pod tlak, většinu druhého poločasu jsme se jen bránili a vyškovskou branku jsme ohrozili jen ojediněle. Kdyby byl soupeř efektivnější v zakončení, mohl být rozdíl ve skóre mnohem větší.

Hodonín B - FKM Kahan ml. přípravka   3:11 (2:5)

Branky: Branky: Procházka 3x, Janíková 3x, Musil 2x, Kotačka, Venclovský, Krejčí

Sestava:

Zelinka, Kotačka, Procházka, Janíková, Krejčí, Chmel, Venclovský, Hampl, Musil

Komentář trenéra Jaroslava Kotačky:

S vědomím toho, že za domácí béčko nastupují hráči ročníku 2007 a mladší, přistoupili někteří naši hráči k zápasu velice vlažně a tak po ospalém začátku jsme prohrávali 1:0, a kdyby domácí proměnili i další své šance, mohlo být i hůře. Postupně se naše hra zlepšila (hlavně přístup a nasazení) a zápas se odehrával většinou v naší režii a tak větší prostor dostávali naši mladší hráči, aby porovnali své síly se stejně „starým“ soupeřem.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 465187
Měsíc: 2963
Den: 99