Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo: Starší přípravka oba duely prohrála, mladší porazila Kohoutovice

Starší přípravka podlehla v 5. kole krajské soutěže přípravek oběma mužstvům, od Zbrojovky dostala 23 branek, mladší přípravka porazila Kohoutovice...

5. kolo krajská soutěž přípravek

FKM KAHAN st. přípravka - FC Zbrojovka Brno A 2:23

Branky: Voštera, Svoboda


FKM KAHAN st. přípravka - Tatran Kohoutovice 1:7

Branka: Svoboda

Sestava pro obě utkání:

Doležel

Vašíček, Šandorová, Trejtnar, Absolín, Schmid ,Picmaus

Svoboda , Hájek, Šandor, Císař, Voštera

 

Komentář Libora Moose k utkání starších přípravek:

V prvním utkání jsme nastoupili proti favorizované Zbrojovce,  a proto jsme nabádali naše hráče, aby  důrazně přistupovali k protihráčům a nenechali je hrát . Jenže naši svěřenci si naše slova nevzali k srdci, a tak po pěti minutách, kdy skore bylo 0:5, bylo rozhodnuto, do poločasu jsme inkasovali další branky a skore bylo 0:15. O poločase  jsme si s nimi promluvili a řekli jim, ať  to v klidu dohrají. Ve druhém poločase se styl hry moc nezměnil , ale aspoň jsme vstřelili dvě branky díky Svobodovi a Vošterovi, a tak se  konečný výsledek zastavil na 2:23. Po malém odpočinku jsme nastoupili proti Kohoutovicím, které už naši hráči jednou porazili, nabádali jsme je znovu k důraznému dostupování, ale opět se to u některých neplnilo, a tak po poločase prohrávali 0:5 . Po naší malé domluvě se hra v druhé půli trošičku zlepšila,  ale po neproměněné penaltě  a neproměnění několika šancí skončilo utkání 1:7.


FKM KAHAN ml. přípravka - FC Zbrojovka Brno A 2:10

Branky: Procházka, Kotačka

Komentář trenéra Jaroslava Kotačky:

 

V rámci dalšího kola krajské soutěže přípravek nás čekal velice těžký soupeř. I když konečný výsledek se zdá být jednoznačný, na hřišti to bylo mnohem vyrovnanější. Do zápasu jsme nastoupili pouze se dvěma hráči na střídání, ale možná právě tento fakt přispěl k tomu, že hráči dokázali Zbrojovku potrápit, protože díky rychlému střídání byli všichni neustále v tempu. Soupeř byl rychlejší v pohybu, i při práci s míčem, ale naši hráči tento nedostatek nahradili bojovností a nasazením. Překvapivě jsme se nedostávali pod tlak, ale hrálo se „nahoru dolů“ ve vysokém tempu a šance se střídali na obou stranách. Klíčový byl ovšem rozdíl v efektivitě při zakončování. Naši hráči si vytvořili spoustu střeleckých příležitostí, ale většinou jim chyběla razance a přesnost. Snad až dvacátá naše střela skončila za zády výborného brněnského brankáře. Všichni hráči zaslouží pochvalu za velice dobrý předvedený výkon, což uznali i rodiče z řad brněnských hráčů.

 

FKM KAHAN ml. přípravka - Tatran Kohoutovice 8:3

Branky: Procházka 3, Venclovský 2, Janíková 2, Kotačka

Komentář Jaroslava Kotačky:

Proti Kohoutovicím jsme v rámci krajské soutěže přípravek nastoupili již podruhé. V prvním utkání jsme dokázali zvítězit a i tentokrát jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Po pomalejším rozjezdu kdy jsme soupeře pustili do vedení, jsme ještě dokázali do poločasu otočit skóre ve svůj prospěch. Na začátku druhé půle kohoutovičtí ještě srovnali na 3:3, ale ve zbytku zápasu jsme se gólově prosadili už jen my. 

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 469151
Měsíc: 2889
Den: 65