Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo: Naplno bodovala pouze mladší přípravka, starší oba duely prohrála

Čtvrtým kolem pokračovala tento víkend krajská soutěž přípravek. Soupeři našich týmů byla mužstva Vyškova a Hodonína. Mladší přípravka oba dva své duely zvádla, starší naopak oba prohrála...

4. kolo krajská soutěž přípravek

MFK Vyškov - FKM Kahan ml. přípravka 6:8

Branky: Kotačka 3x, Krejčí 2x, Procházka, Hampl, Antoš

Sestava: Šrámek, Zelinka, Kotačka, Procházka, Krejčí, Antoš, Janíková, Hampl, Venclovský

Domácí tým proti nám nastoupil s velkým odhodláním a nasazením. Od začátku nám nedarovali ani metr prostoru zadarmo, hrálo se ve vysokém tempu, a přestože měli domácí v prvním poločase trochu více ze hry, první gól jsme vstřelili my a poločas skončil nerozhodně 3:3. Ve druhé půli domácím trochu odešly síly a začali jsme se prosazovat hlavně my. Vytvořili jsme si tříbrankový náskok 6:3 a zdálo se, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Domácí se ovšem dostali opět do hry, když využili snad během jediné minuty dvě fatální chyby při rozehrávce před naší brankou a snížili na 6:5. Ve fyzicky náročném utkání plném osobních soubojů, kterému nechybělo nasazení a bojovnost na obou stranách, jsme nakonec zvítězili 8:6.

RSM Hodonín - FKM Kahan ml. přípravka 6:8

Branky: Procházka 5x, Kotačka 2x, Šrámek

Sestava: Zelinka, Šrámek, Kotačka, Procházka, Krejčí, Antoš, Janíková, Hampl, Venclovský

Po krátké přestávce jsme nastoupili k druhému utkání dne proti Hodonínu. Začali jsme vlažně a soupeř se dostal po několika nevyužitých šancích do vedení. Dokázali jsme sice vyrovnat, ale Hodonín poté opět ukázal svoji sílu a odskočil nám o 2 branky. Nakonec jsme v poločase prohrávali 3:4. V průběhu druhého poločasu bylo vidět, že nám chyběly síly po předešlém utkání, soupeř navýšil svůj náskok na 3:5 a s námi to nevypadalo dobře. Avšak naši borci nesložili zbraně, a za mohutného povzbuzování přítomných rodičů otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, a i tento zápas jsme vyhráli 8:6.


MFK Vyškov - FKM Kahan st. přípravka 10:1

Branka: Hájek

RSM Hodonín - FKM Kahan st. přípravka 13:0

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 469437
Měsíc: 2694
Den: 83