Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo DOROST: FKM Kahan - Sokol Blížkovice 3:2 (1:1)

Dorost ve druhém kole vybojoval první 3 body, na domácím hřišti porazil tým Blížkovic...

2. kolo krajská soutěž dorostu

FKM KAHAN dorost - Sokol Blížkovice 3:2 (1:1)

Branky: Šmarda, Houser, Fryščok

Sestava:

Zelinka

Zoblivý, Syrovátka, Černý, Kadaňka

Houser, Yelisseyv, Dufek, Šmarda

Strnad, Haněl

Střídali: Mertl, Brychta, Fryščok, Jakubíček, Kozel

 

Dorost po porážce v Pohořelicích v minulém kole, tentokrát zabral a dokázal na domácím hřišti porazit stejně starý tým z Blížkovic. Začátek utkání nebyl úplně ideální. Hosté se dokázali prosadit po chybě naší obrany a vedli 0:1. Naši kluci se snažili hrát kombinačně a to přineslo kýžené ovoce. Těsně před koncem prvního poločasu jsme dokázali vyrovnat brankou Michala Šmardy 1:1. Ve druhém poločase jsme už měli více ze hry, vytvářeli si stále více a více šancí, ale ovšem ne a ne se trefit. Nakonec se jedna šance ujala, to když si mezi sebou narazili míč Mertl s Houserem a posledně jmenovaný dokázal trefit zařízení 2:1. Hosté po celý zápas hrozili se standardních situací a rohových kopů. Naše mužstvo mělo tyto situace špatně pokryté, což se potvrdilo zhruba v polovině druhého poločasu, kdy hosté zahrávali přímý volný kop za hranicí velkého vápna, bohužel náš brankář tuto situaci nevyhodnotil dobře a míč skončil za jeho zády, hosté srovnali na 2:2. Naši kluci se ale nevzdali a bojovali až do konce. Toho dokázal využít David Strnad, který individuálně prošel přes hostující obranu a zakončil, kdy jeho střelu blížkovický brankář vyrazil pouze před sebe, tam ovšem stál osamocený Fryščok, a tomu nic nebránilo opět poslat naše mužstvo do vedení 3:2. Takový výsledek vydržel až do samotného konce utkání. Kluci si tak připisují velmi důležité 3 body do tabulky.

 
 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 476518
Měsíc: 3189
Den: 204