Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. KOLO: Starší přípravka v krajské soutěži prohrála, mladší vyhrála obě utkání

sam_0357.jpgPřípravka v premiérovém utkání krajské soutěže přípravek v kategorii starších obě utkání prohrála. V kategorii mladších oba zápasy vyhrála. Našemi soupeři byla mužstva Rajhradu a Znojmo...

Do letošní sezony se Kahan přihlásil do krajské soutěže přípravek, kde se nastupuje v kategorii mladších a starších přípravek. Soutěž krajských přípravek probíhá turnajovým způsobem. První kolo byl jako pořadatel domácí tým Kahanu, který bude hrát své utkání na stadionu ve Zbýšově. Prvním soupeřem byl tým Rajhdradu a druhým 1. SC Znojmo.

1. kolo krajská soutěž přípravek STARŠÍ PŘÍPRAVKA

FKM KAHAN - RAFK Rajhrad 5:8

FKM KAHAN - 1. SC Znojmo 2:6

Sestava:

brankář D.Veselý

obránci: E.Jordánková ,T.Svoboda P.Veselý, A.Vašíček,M.Šándor

útočníci: M.Hájek, L.Moos , D.Sedlák, T.Voštera , J.Trejtnar.

Komentář trenéra Libora Moose:

V nové sezoně se starší přípravka  FKM KAHAN pod vedením trenérů Moose a Schmída  utkala na domácím hřišti ve Zbýšově s týmy Rajhradu a Znojma. Věděli jsme že nás v nové soutěži  nebude čekat nic jednoduchého a tak jsme našim svěřencům atˇ si v klidu zahrají  fotbal a dají do toho trošku své bojovnosti. Prvním soupeřem bylo mužstvo Rajhradu , první poločas utkání byl z naší strany velice dobrý po brankách Voštery, Hájka, Svobody a vlastní brance hostů jsme vedly 4:0.  Vypadalo to že si svěřenci naše slova vzali k srdci, začátek druhé půle vypadal také dobře ,ale po domluvě trenéra se hráči soupeře začali více pohybovat a dorážet naše hráče a najednou nevěděli co mají hrát a tak se začal otáčet stav utkání.  Nakonec soupeř otočil vývoj na svoji stranu a druhý poločas skončil 1:8 . Naši jedinou branku v druhém poločase vstřelil Petr Veselý a tak utkání skončilo 5:8. Asi si myslely že už to mají vyhrané , ale soupeř jim nedal nic zadarmo a po vynikajícím druhém poločase otočil utkání. Po hodinové pauze kde utkání hráli mužstva Rajhradu a Znojma které skončilo 0:13, Toto skore nás trošku vyděsilo a tak jsme nabádali naše svěřence a svěřenkyni  k větší bojovnosti a lepší hře. Aby se neopakoval druhý poločas s Rajhradem a nedostaly jěště vice branek od Znojma. Jako mávnutím kouzelného proutku se náš tým změnil ,bojoval ,napadal a znepříjemnoval soupeři jejich hru. První poločas skončil sice 0:3 ale hra nás velice překvapila, druhý poločas se odehrál ve stejném duchu a k tomu jsme přidali také dvě branky které vstřelil Tadeáš Voštera. Druhé utkání skončilo 2:6, ale za druhý zápas jsme nemohly našim svěřencům nic vytknout, hráli velice dobře a tak si zaslouží naši pochvalu.  Doufejme že tak budou pokračovat i nadále.

1. kolo krajská soutěž přípravek MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

FKM KAHAN - RAFK Rajhrad 10:5

Branky: Kotačka 5x, Venclovský, Krejčí, Procházka, Janíková, Hampl

Sestava: Zelinka – Janíková, Krejčí, Antoš., Hampl, Kotačka, Venclovský, Musil, Procházka

Trenéři: Musil, Kotačka

Komentář trenéra Jaroslava Kotačky:

Mladší přípravka Kahanu nastoupila k prvnímu utkání proti Rajhradu. V prvním poločase byla hra dlouhou dobu vyrovnaná, šance i branky byly k vidění na obou stranách a tak jsme po prvních 20-ti minutách vedli těsně 5:4. Ve druhém poločase jsme postupně začali získávat převahu, kterou jsme dokázali vyjádřit i gólově a tak na konci zápasu jsme se mohli radovat z vítězství 10:5.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA-krajská soutěž přípravek

FKM KAHAN - 1. SC Znojmo 5:4

Branky: Krejčí 2x, Kotačka, Procházka, Hampl

Sestava: Zelinka – Janíková, Krejčí, Antoš., Hampl, Kotačka, Venclovský, Musil, Procházka

Trenéři: Musil, Kotačka

Komentář trenéra Jaroslava Kotačky:

Ve druhém našem utkání nás čekal velice silný soupeř ze Znojma (v předchozím utkání porazil Rajhrad jednoznačně 21:4). Znojmo se ujalo poměrně brzy vedení 1:0. Poté se oběma týmům dlouho nepodařilo vstřelit další branku. U našich hráčů byla viditelná obrovská vůle po vyrovnání, ale soupeř dokázal naše střelecké pokusy většinou zablokovat, ale podobně tomu bylo i na druhé straně. Nakonec jsme se přece jen dočkali. V prvním poločase se nám podařilo nejen vyrovnat, ale dokonce i otočit skóre na poločasových 2:1 pro Kahan. Ve druhé půli tohoto velice zajímavého a napínavého zápasu jsme si dokázali vytořit i dvoubrankové vedení 4:2, respektive 5:3, ale znojemští, přestože jim evidentně docházeli síly (přijeli pouze s jedním hráčem na střídání) dokázali vždy snížit na rozdíl jediného gólu. Nakonec jsme vedení udrželi a porazili Znojmo těsně 5:4. Všichni hráči, za nasazení, bojovnost a předvedené výkony zejména v tomto utkání zaslouží velkou pochvalu.

 

Náhledy fotografií ze složky Mladší v krajské soutěži + nábor

 




Archiv

Kalendář
<< leden / 2023 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 476518
Měsíc: 3189
Den: 204