6. kolo ST. ŽÁCI: Tatran Starý Lískovec - FKM Kahan 4:1 (2:1)

Tatran Starý Lískovec - FKM Kahan st. žáci 4:1 (2:1)

Barvíř, Chlup, Čalkovský, Tomek

Minář, Šrámek, Baštař, Suvdaa, Přibyl

Navrátil

Komentář trenéra Miroslava Vespalce:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště do Starého Lískovce. Soupeř se po špatném úvodu soutěže výsledkově zvednul, ovšem přesto se jednalo o soupeře z kategorie "hratelných". Domácí nastoupili pouze se 4 hráči r. 2000.
My jsme tentokrát měli obrovské problémy se sestavou. Ivančice hrály ve stejném čase v Žabovřeskách, tudíž jsme se museli obejít bez Šnyrcha a Šnepfenberga. Navíc chyběli nemocní Čechová, Kuchyňka, Jobánek, Břoušek. Poprvé se tedy v základní sestavě objevili Minář a Barvíř z mladších. Úvod utkání nám vyšel. Hned ve 3. minutě vysunul Suvdaa přesnou uličkou Přibyla, ten unikl po levé straně a jako na podnose předložil míč Šrámkovi před prázdnou branku - 0:1. O 4 minuty později však bylo vše jinak. Obě branky padly po chybách ve středu obrany, kdy jsme absolutně nereagovali na odražený míč a zcela volný útočník se po naprosto stejných situacích nemýlil.
Po zbytek poločasu byla k vidění spousta nepřesností a o nějaké bojovnosti a nasazení se nedá mluvit. Po důrazné domluvě v kabině jsme přece jenom o něco zvýšili úsilí, ovšem další hrubka ve středu obrany a samostatný nájezd na Holoubka znamenal již třetí branku v naší síti. I za stavu 3:1 jsme mohli výsledek otočit. Do zálohy jsme vysunuli Chlupa, který přinesl aspoň určité zpřesnění hry, ovšem v koncovce jsme byli zcela imunní. Po akcích agilního Přibyla jsme zahodili 4 tutovky !!! Výkon některých hráčů (Navrátil, Šrámek, Chlup) byl přímo zoufalý ...
Náš trapný výkon byl korunován v 58. minutě, když si Barvíř nešťastně srazil centr do vlastní branky. Po nejhorším výkonu této sezony jsme prohráli 4:1.