3. kolo ST.ŽÁCI: FKM Kahan - Soběšice 1:6 (1:2)

3. kolo I. třída krajská soutěž starších žáků sk. a

Sestava:

Baštař - Viktorýn, Zahradníček,Grzebinski, Boleslav, Březina, Kuchyňka, Filipský, Zgoba, Mohelský, Hladovec

Náhradníci: Minář, Barvíř, Liška, Přibyl, Hovězák, Dvořák

Komentář trenéra Zdeňka Baštaře:

Po vysoké úterní prohře s Medlánkami 0-10 jsme v neděli hostili tým Soběšic. Po vedení hostů 0-2 se před koncem prvního poločasu trefil z trestného kopu do horní poloviny branky Hynek Minář tak jsme po prvním poločase odcházeli s prohrou 1-2. V kabině jsme se domluvili na ještě těsnějším obsazování hráčů ,ale opak byl bohužel pravdou. Na začátku druhého poločasu měl náš "nejvyšší hřáč" Ondra Liška možnost hlavou srovnat skóre ,ale hostující obránci vykopli míč z brankové čáry. Poté jsme zase nechali hostující hráče ve středu pole a útoku bez dozoru a až měli míč pod kontrolou, tak jsme se je snažili atakovat. Z toho se potom valil přes stopery jeden útok za druhým a i přes snahu a několik chycených úniků soupeře brankářem jsme druhý poločas prohráli 0-4 a celý zápas 1-6. A tak stále čekáme na lepší výsledek.