2. kolo ST.ŽÁCI: AFK Tišnov - FKM Kahan 16:2 (9:1)

2. kolo krajská soutěž starších žáků sk. a

Patrik Filipský, Marek Viktorýn,Vašek Přibyl, Laďa Mohelský

Ondra Liška, Dmyro Szgoba

Náhradníci z ml.žáků Kuba Trejtnar, Denis Císař, Vojta Grzebinský

Komentář trenéra Zdeňka Baštaře:

V sobotu vstoupila do svých soutěži i žákovská mužstva Kahanu. Na úvod se starší žáci představili v Tišnově. Bohužel po loňské sezóně, kdy nám zůstali pouze dva žáci, jsme vlastně skládali dohromady nové mužstvo starších žáků. Po příchodu čtyř hráčů z kategorie ml.žáků Zbraslavi, několik kluků přešlo z ml.žáků Kahanu se podařilo dát dohromady tým starších žáků. Bohužel hned na úvod jsme utrpěli krutou prohru 2-16 pro Tišnov. Za Tišnov totiž nastoupil na místě předstopera Ondráček Viktor, který svými fyzickými a bohužel i fotbalovými dovednostmi vlastně rozhodl celé utkání. V okamžiku kdy se zmocnil míče a rozhodl se pro výlet k naší brance, tak skončil každý náš pokus o jeho zastavení většinou brankou v naší síti. Celkem 4, nebo zpětnou přihrávkou nacházel před naší brankou Pilného, který sám vstřelil 6 branek do naší sítě. V prvním poločase se po kombinaci Patrika Filpského, Ladi Mohelského podařilo vstřelit branku Marku Viktorýnovi. Poločas jsme prohráli 1-9. Do druhé půle šel z místa předstopera trošku více znepříjemňovat Ondráčkovi život fyzicky největší hráč Kahanu Zdeněk Baštař, i tak o půl hlavy menší a deset kilo svalů lehčí. Trochu eliminoval jeho výlety a tak jsme druhý poločas prohráli 1-7, branku střelou z dálky zaznamenal Hynek Minář. Poté jsme ještě párkrát pohrozili útoky po stranách, ale vždy nám chyběl poslední krok před střelou a míč nám urostlý Ondráček ukopl. I přes vysokou prohru tentokrát to žádný z kluků takzvaně nazabalil a všichni se snažili až do konce utkání. Snad se nám proti dalším soupeřům povede líp.