10. kolo ST.ŽÁCI: FKM Kahan - FC Moravský Krumlov 3:1 (2:0)

10. kolo krajský přebor starších žáků

FKM Kahan - FC Moravský Krumlov 3:1 (2:0)

Branky: Suvda, Navrátil, Šrámek - Stix

Komentář trenéra Miroslava Vespalce:

K poslednímu domácímu a nesmírně důležitému utkání jsme za velmi chladného počasí nastoupili proti soupeři ze znojemského okresu - FC Moravský Krumlov.
Již tak početná marodka se nám během týdne ještě rozšířila, proto se nás na utkání sešlo přesně 11. Do útoku se tedy postavil Peter Crouch Kuchyňka a šli jsme na to. Je však třeba zmínit, že Martin si za svůj srdnatý výkon a obrovskou bojovnost zaslouží naprosté absolutorium !!! Úvod utkání nám vyšel. Hned ve 3. minutě zahrával Šrámek trestný kop a jeho centr našel přesně hlavu Přibyla - 1:0. I v dalším průběhu první půle jsme byli lepší, na 2:0 zvýšil po krásné uličce Chlupa přesnou střelou z úhlu sváteční střelec Suvdaa. Ani ve druhém poločase jsme nedali hostům šanci na obrat. Hned v 39. minutě se na hranici vápna pěkně uvolnil Šrámek a jeho tvrdá střela znamenala naše vedení 3:0. Hosté korigovali až v závěru.
Stínem utkání bylo zranění Patrika Šnyrcha 10 minut před koncem (tříslo). I v deseti jsme již vítězství uhájili a připsali jsme si nesmírně cenné 3 body.
Za předvedený výkon, obrovské nasazení a bojovnost si tentokrát zaslouží pochvalu opravdu všichni !!!