1. kolo st. žáci: Říčany/V. Knínice - FKM Kahan 1:4 (0:3)

Filipský  -  Viktorýn  -  Císař

Hokejově střídali: Absolín, Šándor, Svoboda, Trejtnar, Boleslav

Branky: Zelinka, Filipský, vlastní, Císař

Komentář trenéra Baštařa:

K prvnímu utkání Okresního přeboru st. žáků jsme zajížděli v sobotu do Říčan.  Mužstvo jsme doplnili ročníkem 2004 a čekali, jak se věkem mladší žáci vyrovnají s velkým prostorem na hřišti. Začátek utkání nám  krásnou střelou v 6. minutě zařídil Martin Zelinka, který se řídil heslem" když nevíš, co s míčem vystřel" a z 30 metrů  vymetl pavučinu v rohu soupeřově bráně. Dál jsme pokračovali v útočení a v 8. minutě pojistil vedení druhou brankou Patrik Filipský. Až v 15. minutě se poprvé dostali k naší bráně domácí a po souboji o míč se zranil brankář Dalibor Veselý. Střídající Ondra Hovězák ho důstojně nahradil a tak jsme po střele Petra Boleslava a teči domácího hráče odcházeli do kabin s vedením 3:0. Na začátku druhého poločasu jsme neproměnili několik šancí, a až Denis Císař dokázal míč dorazit do brány a upravil skóre na 4:0. Poté  bylo na některých hráčích vidět, jak začínají docházet  síly, a i domácí se začali prosazovat před naší brankou. Po jednom odraženém míči se nakonec i domácí dočkali jednoho gólu a utkání jsme nakonec vyhráli 4:1.