V dalším kole krajské soutěž mladších přípravek, naši kluci porazili Pohořelice a remízovali se Znojmem

9. 5. 2016
V krásném sobotním dopoledni jsme vyrazili na další kolo Krajské soutěže přípravek do Znojma kde nás jako první soupeř čekali Pohořelice.
V prvním utkání jsme soupeře hned od začátku jasně přehrávali. Opět jsme ukázali našim nadšeným divákům krásné kombinace a již od začátku sázeli soupeři jednu branku za druhou. Kluci si dokázali nahrát a některé kombinace už měli skutečnou kvalitu a soupeř nevěděl kde dříve bránit. Kluci si krásně zahráli a s chutí zastříleli. Po tomto zápase jsem byl skutečně nadšený co vše kluci dokáží na hřišti vymyslet.

K druhému utkání jsme po krátké pauze nastoupili proti domácím.  Před tímto utkání postihla zdravotní komplikace Lukáše který v tomto utkání nastoupil pouze na jedno střídání,když již kluci sotvá pletli nohama, ale přesto se mu podařilo se mu vstřelit branku.
A pokud jsem byl v předchozím zápase nadšený v tom druhém jsem byl doslova ohromen. Všichni kluci hráli opět jak o život nikdo nechtěl svůj souboj s protihráčem prohrát. Krásné kombinační akce se střídali s indviduálními průniky. Soupeř který měl také svoji kvalitu nás nijak nešetřil. Kluci se však rvali jako lvi a všichni na hřišti nechali všechen svůj fotbalový um, i fyzické schopnosti. Po tomto utkání které skončilo zaslouženou remízou se oběma týmům dostalo zasloužených ovací od diváku, kterým se tento souboj musel velice líbit a já  jako trenér byl skutečně uchvácen bojovností a hrou mých malých hrdinů.

FKM KAHAN - POHOŘELICE                17:1     (7:1)      branky -  Musil 5x, Horký 5x, Joch 3x, Venclovský 2x, Hakszer 1x, Hampl 1x.

FKM KAHAN - 1SC. ZNOJMO            10:10     (5:2)      branky -  Musil 3x, Horký 3x, Hampl 2x, Sova 1x, Joch 1x.

Sestava -  Štreit Martin (brankář) - Hampl Marek, Venclovský David, Hakszer Jakub, Sova Filip,  Musil Tomáš, Horký Alexandr, Joch Lukáš,

Komentář zaslal trenér Martin Musil

2. kolo STARŠÍ PŘÍPRAVKA krajská soutěž