Krajská soutěž přípravek odstartuje už v sobotu

27. 8. 2014

Od nové sezony budou přípravky kromě klasické okresní soutěže nastupovat rovněž v krajské soutěži přípravek. Jedná se o soutěž, která se hraje turnajovým způsobem 1x týdně - 1x za dva týdny. Svá utkání zde budou hrát jak mladší tak i starší přípravka. Tyto zápasy se budou hrát na stadionu Baníku Zbýšov, ulice Sportovní.

Soupeři našich týmů budou následující týmy:

Zbrojovka A, Zbrojovka B, Sparta Brno, MFK Vyškov, Hodonín A, Hodonín B, Ratíškovice, Břeclav, RAFK Rajhrad, 1 SC Znojmo, AFK Tišnov, FC Ivančice, SK Líšeň, Kohoutovice, Svratka Brno, Novosedly, ČAFC Židenice 2011, Sparta Brno

První zápasy našich kluků můžete vidět hned v úvodním kole a to v sobotu 30. srpna, kdy se na domácím hřišti představí od 10 hodin proti Rajhradu a od 12 hodin proti Znojmu. Rozpis všech zápasů krajské soutěže přípravek je vložena v sekci ROZPIS UTKÁNÍ.

SOBOTA 30. SRPNA 2014

Krajská soutěž starších a mladších přípravek, hřiště Baníku Zbýšov