7. kolo krajská soutěž přípravek: Tentokrát se hrálo na hřišti v Hodoníně

7. kolo krajská soutěž mladších a starších přípravek, hřiště Hodonín

FKM KAHAN st. přípravka - FC Ivančice 3:4 (2:1)

FKM KAHAN st. přípravka - Hodonín B 4:3 (1:1)

Branky: Tesař P. , Veselý P. , Svoboda, Jordánková

Sestava pro obě utkání:

Veselý D., Veselý P., Svoboda T., Jordánková E.,Janíková L., Hájek M., Kotačka M.,Procházka J.,Krejčí V.,Tesař J. a Tesař P. pomoc z Rapotic

Zhodnocení z utkání starších přípravek přinesl trenér Libor Moos:

Na úvodní utkání krajské soutěže se zajíždělo do dalekého Hodonína. Součase s krajem se hrál i okres, proto museli být hráči rozděleni a přidali se i hráči mladší přípravky, kteří budou hrát příští sezonu za starší přípravku. V prvním utkání naši borci nastoupili proti Ivančicích. Po zimní pauze a halových turnajích bylo vidět, že se naši kluci na větším hřišti trochu hledají a míč jim dělal trochu problém. Po velice bojovném a vyrovnaném prvním poločase se hra ve druhém poločase moc nezměnila a po mnoha šancích a některých chybách jsme těsně prohráli 3:4. Kluci i děvčata bojovali, ale neproměnění několika vyložených šancích nás to nakonec trochu mrzelo.

Druhé utkání proběhlo po malém odpočinku ,nastoupili jsme proti domácímu Hodonínu B. Po prvním utkání se naši hráči trošku zlepšili a už tolik nechybovali . Na obouch stranách bylo mnoho šancí, ale skóre prvního poločasu bylo 1:1. Druhý poločas pokračoval bojovností a nasazení na obou stranách. Šancí příbývalo, a to se projevilo i na skóre 2:1,2:2, 2:3 ,3:3. Pár sekund před koncem po našem náporu přišel vítezný gól. A tak jsme si mohli vychutnat vítězství. Musím všechny pochválit a poděkovat, že to nevzdali a bojovali až do konce . A samozřejmě i našim fanouškům většinou rodiče, kteří po obě utkání povzbuzovali.

Komentář k utkáním mladších přípravek v Hodoníne přidal trenér Martin Musil:

V prvním kole krajského přeboru přípravek se naši nejmenší utkali s týmy Ivančic a Hodonína. Protože jsme chtěli vyzkoušet i mladší hráče byl tým tvořen převážně z hráčů ročníku 2007+2008.

Kahan - Ivančice   8:4 (4:2)
Branky : Musil 3x, Antoš 3x, Zelinka, Dobšík
Sestava: Zelinka (06), Antoš (06), Musil (07), Hampl (07), Kalvoda (07) Dobšík (08), Joch (08)
První utkání proti soupeři z Ivančic bylo ze strany chlapců velice povedené. Klukům se dařilo vyhrávat osobní souboje i proti fyzicky zdatnějším hráčům a dařilo se nám  přehrávat soupeře hezkou kombinační hrou. Po výborném výkonu jsme porazili soupeře 8:4.

Kahan - Hodonín   2:11 (4:2)
Branky : Musil, Zelinka,
Druhé utkání chlapci sehráli po krátké přestávce proti domácím hráčům. I přes vysokou prohru všichni hráči ostudu neudělali. Srdečně se rvali o každý míč proti většinou o 2 roky staršími a fyzicky hodně zdatnějšími soupeři. Všichni na hřišti viděli že je nutno bojovat a potom je možno se popasovat s každým soupeřem.  Nikdo se v tomto náročném utkání neztratil a bylo i dosti krásných akci z naší strany, bohužel bez golového zakončení.