Jdi na obsah Jdi na menu

6. kolo: Starší přípravka oba duely prohrála, mladší přípravka vyhrála jedno utkání

Komentář trenéra Libora Moose:

V dnešním posledním podzimním kole jsme zajížděli do Hodonina. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím v prvním poločase jsme odehráli velice dobře, naši hráči bojovali a nepustili soupeře k žádné větší akci. Sice jsme inkasovali dvě branky, ale stačili jsme snížit Kubou Trejtnarem a tak poločas skončil 1:2. Druhý poločas pokračoval stejně, inkasovali jsme sice ještě dvě branky ale také jsme jednu přidali, znovu se trefil Kuba Trejtnar a tak po bojovném výkonu a vcelku vyrovnaném zápase skončil 2:4. Po odpočinku jsme opět nastoupili proti Vyškovu. Naši hráči pokračovali, tak jak odehráli první zápas v bojovném výkonu a poločas skončil 0:2. Ve druhém poločase už na některých hráčích byla vidět únava, protože odehráli celé první utkání, ale po malém odpočinku zase předváděli stejný výkon jako před tím. Soupeř hrál také velice dobře a tak se utkání změnilo na přestřelku po krásných akcích se skóre pořád měnilo a nakonec utkáni skončilo  5:9 ve prospěch Vyškova. Po dnešních výkonech všech hráčů a s předvedenou hrou musíme všechny hřáče pochválit. Za nás skorovali Picnaus, Svoboda, Voštera, Moos, Trejtnar. Musíme pochválit zejména Svobodu, Trejtnara a Radu, kteří odehráli pomalu bez střídání obě dvě utkání,ale i ostatní hráli dobře a oproti jiným zápasům hlavně bojovali.

MFK Vyškov - FKM Kahan ml. přípravka 8:5 (3:4)

Branky: Krejčí 2x, Janíková, Procházka, Kotačka