Jdi na obsah Jdi na menu

4. kolo: Mladší přípravka v dalším kole krajské soutěže podala srdnatý výkon, přesto prohrála

5. 10. 2015

4. kolo krajská soutěž mladších přípravek

Tatran Kohoutovice - FKM Kahan 5:2 (3:0)

Branky: Venclovský 2

Sestava:

Šrámek (07), Musil (07), Hampl (07), Venclovský (07), Pouza (07), Eschler (08), Sova (07), Horký (08),Točík (09), Joch (08)

Komentář trenéra Martina Musila:

S tímto soupeřem jsme se již utkali v prvním kole a opět na nás vyrukovali díky fyzické převaze s velice tvrdou a nekompromisní hrou. Kluci si s ní ze začátku nevěděli rady a prohrávali hodně osobních soubojů. Výsledek prvního poločasu byl proto 3:0. O přestávce jsem klukům snažil vtlouci do hlavy že pokud chtějí uspět musí přistoupit také na tvrdší styl svojí hry. A opravdu do druhého poločasu vlétli kluci jak draci. Každý souboj se snažili vyhrát a nejednou jsme měli čas na krásné kombinační akce. Soupeř byl velice překvapen, že i naši malí klučíci dokážou odstavit o někdy i dvě hlavy většího soupeře. Výsledkem bylo zdramatizování zápasu. Bohužel jsme nedokázali proměnit nějaké další šance. Ale i tak výsledek druhého poločasu 2:2 byl pro kluky za výkon zaslouženou odměnou.

FC Zbrojovka Brno - FKM Kahan 9:7 (4:4)

Branky: Musil 2, Venclovský 2, Joch, Horký, Točík

Sestava:

Šrámek (Brankář 07), Musil (07), Hampl (07), Venclovský (07), Pouza (07), Eschler (Brankář 08), Sova (07), Horký (08),Točík (09), Joch (08)