3. kolo: Mladší i starší přípravka skončila v dalším kole krajské soutěže bez bodu

23. 9. 2015

3. kolo krajská soutěž starších přípravek, hřiště Ivančice

FC Ivančice - FKM Kahan 7:6

Branky: Janíková 2x, Procházka 2x,Kotačka, Putnar

Moos

Antoš, Nedoma, Janíková, Putnar, Schmid

Kotačka, Procházka, Vyhnalík, Raisigl

V sobotu proběhlo další kolo krajské přípravky. Od 9.30 jsme nastoupili proti Ivančicím neměli jsme k dispozici žádného brankáře a tak si do brány stoupl Lukáš Moos, hra byla vyrovnaná šance na obou stranách, ale trošku převahy jsme měli a tak poločas skončil 4:2 , druhý poločas byl z naší strany velice špatný přestalo se běhat a po chybách brankáře a obrany soupeř zápas otočil na konečných 6:7. Zatím asi nejhorší zápas co jsme odehráli.

FC Svratka Brno - FKM Kahan 10:4 (6:2)

Branky: Putnar 2x, Procházka, Kotačka

Nedoma

Moos,Schmid, Antoš, Putnar

Procházka, Janíková, Kotačka, Vyhnalík, Raisigl

Ke druhému utkání jsme nastoupili proti Svratce Brno do brány si stoupl Tonda Nedoma. Od první minuty bylo vidět, že soupeř bude lepší než Ivančice přehrával nás ve všem a tak skóre narůstalo poločas skončil 2:6 . Kluci i Lucka se proti prvnímu zápasu snažili, ale nebylo to nid platné druhý poločas probýhal stejně jako ten první a tak zápas skončil 4:10. Proti prvnímu zápasu musíme hráče pochválit za bojovný výkon.

Komentáře za st. přípravku zaslal trenér Libor Moos

3. kolo krajská soutěž mladších přípravek, hřiště Ivančice

FC Ivančice - FKM Kahan 10:3 (4:0)

Branky : Musil 1x, Hampl 1x, Hakszer 1x

Sestava: Eschler (07), Musil (07), Hampl (07), Venclovský (07),  Horký (08),Točík (09), Joch (08), Haksezr (07)

Toto utkání se vůbec nepovedlo. Kluci si za svůj převedený výkon ani jiný výsledek bohužel nezasloužili. Hráli absolutně bez zájmu, nasazení, bojovnosti. Nikdo nechtěl nic udělat s míčem, nepřešel přes protihráče. V poločase jsem chtěl po klucích aby mně dokázali, jak opravdu umí hrát fotbal. Začátek poločasu byl z naší strany výrazně lepší, klukům se dařilo hrát opět hrát líbivý fotbal. Výsledkem bylo snížení na 4:2 a já očekával hezký zápas. Bohužel tento stav hry vydržel pouze prvních pár minut. Poté se kluci opět vrátili k holomajzně a takto odehrály zbytek utkání a zaslouženě prohráli.

FC Svratka Brno - FKM Kahan 10:2 (5:2)

Branky : Musil 1x, Venclovský 1x
Sestava:  Eschler (07), Musil (07), Hampl (07), Venclovský (07),  Horký (08),Točík (09), Joch (08) Hakszer (07).

Druhé utkání chlapci sehráli po krátké přestávce proti hráčům Svratky.  V tomto zápase se nám v začátku utkání dařilo hrát se soupeřem vyrovnanou partii. I když byl soupeř fyzicky zdatnější kluci se jim snažili vyrovnat. Ze začátku hráli opět fotbal který umí. Bohužel tento stav nám vydržel pouze asi prvních 5 minut. Poté se opět vrátili ke hře bez zájmu bojovnosti a nezvládání základních návyků na hřišti. Další dění na hřišti je bez komentáře, protože bych byl hodně kritický. Výsledkem byla zasloužená prohra. Hodnocení obou zápasů je pro mně smutné. Se soupeří jenž byli kvalitou na naší úrovni, odehráli bohužel všichni kluci nejhorší utkání v krajské soutěži. Nenašel se jediný hráč, který by svojí hrou byl schopen konkurovat soupeřů. Všichni odehráli utkání bez zájmu, bojovnosti a snahy něco s míčem vytvořit, ne ho prvním dotekem poslat pryč! Doufám že toto poučení bude pro všechny kluky přínosem a v dalších utkáních se vrátí ke krásnému fotbalu, který nám v předchozích utkáních předváděli a všichni ho umí hrát.

Komentář zaslal trenér ml. přípravky Martin Musil