Zhodnocení podzimní sezony starší přípravky, v okrese se nachází na krásném 5. místě

10. 11. 2014

Zhodnocení podzimní sezony ročníku 2014/2015 - Starší přípravka FKM Kahan

st.prip.jpgLoni starší přípravka nastupovala stejně jako mladší přípravka pod názvem Čechie Zastávka a Baník Zbýšov. V letošním roce došlo ke spojení těchto mužstev pod název FKM Kahan. Zatím co v loňském roce nastupovali pouze v okresní soutěži starších přípravek. Letos nastupují taktéž i v krajské soutěži přípravek.

Tabulka po podzimní části, okresní soutěž starších přípravek sk. C

Tabulka po podzimu, okresní soutěž st. přípravek

Trenér starší přípravka pan Libor Moos zhodnotil sezonu následovně:

Před sezonou došlo ke spojení starších přípravek Zastávky a Zbýšova do FKM Kahan, abychom umožnili lepším hráčům kvalitnější soutěž a těm méně zdatným, aby se vyhráli v nižší soutěži. Spolupráce zatím, podle mého názoru, funguje velice dobře. Účast na tréninku je  dobrá z 23 hráčů je 15 až 20 vždy přítomno.

V kraji nastupovali naši svěřenci proti kvalitnějším týmům, a také to bylo v některých zápasech poznat. Proti méně kvalitním jsme odehráli velice vyrovnaná utkání, a i když naši prohráli, tak musíme naše svěřence pochválit za bojovnost a předvedenou hru. V kraji odehráli nejlepší zápas asi proti Kohoutovicím, které porazili 5:1, a nejhorší se Zbrojovkou, která zvítězila 23:2. Ale to se špatně hodnotí, protože každý zápas je jiný.

Okres odehráli naši svěřenci, vždy doplnění některými hráči z kraje, vcelku bez větších problémů. Na některých hráčích bylo vidět zlepšení, a tak i oni odehráli nějaké utkání v kraji, aby si vyzkoušeli vyšší soutěž. V okrese byl nejlepší zápas asi se Zbraslaví - 15:3 a v Oslavanech, ale tam hrála krajská přípravka, aby si zahráli proti slabšímu soupeři. Tam byl poznat rozdíl kraj a okres, proto skóre 17:3 a nejhorší asi proti Čebínu, kde o poločase vedli 6:3 a zápas skončil 8:10, protože se někteří na to vykašlali.

Tedˇ chodíme do konce  listopadu  podle počasí v úterý na umělou trávu a v pátek do haly. Zimní přípravu zahájíme v půli ledna, kdy podle počasí bychom chodili jeden trénink ven a druhý do haly. Potom bychom chtěli uspořádat 2 až 3 miniturnaje v hale.

Musím poděkovat hráčům i rodičům za účast a přístup k tréninkům  a zápasům.