Zhodnocení podzimní části starší přípravky

13. 12. 2015

Zhodnocení podzimní sezony 2015/2016 - starší přípravka FKM Kahan

Během podzimu se nám na trénincích scházelo pravidelně kolem 20 hráčů. Vzhledem k tomu, že někteří z nich hrají fotbal již třetím rokem a jiní začali teprve před několika měsíci, někteří jsou více, jiní méně talentovaní, jsou mezi hráči značné výkonnostní rozdíly. Spolu s trenéry L. Moosem a M. Schmidem jsme chtěli dát všem možnost zahrát si fotbal na odpovídající úrovni, a proto jsme se v této sezoně přihlásili do tří soutěží – krajského přeboru, okresního přeboru a do III. třídy.

Všechny tyto soutěže se hrály formou dvojzápasů každý hrací den a tak jsme během devíti týdnů odehráli úctyhodných 42 zápasů. Nechci hodnotit naše výsledky v jednotlivých soutěžích, protože si myslím, že důležitější je fakt, že všichni hráči dostali dost příležitostí zahrát si fotbal a sbírat tak fotbalové zkušenosti.