Starší přípravka v prvních utkáních okresního přeboru dokázala zvítězit

6. 9. 2015

Starší přípravka v úvodních utkáních nového soutěžního ročníku předehrávala 5. kolo ve kterém nastoupila proti Ivančicím a Tišnovu.

Předehrávka 5. kola Okresní přebor starších přípravek Brno-venkov

FKM Kahan st.přípravka A - FC Ivančice 9:3 (4:2)

Branky: Procházka 2, Nedoma 2, Janíková, Schmid, Antoš, Kotačka, vlastní

První utkání proti Ivančicím už vypadalo lépe než před týdnem na kraji, kde se kluci sehrávali . Bylo vidět, že už trošku pochopili jak hrát na větším hřišti, roztahovali hru a lépe kombinovali. Soupeře pomalu přehrávali poločas skončil 4:2. Ve druhém poločase se hra nezměnila a tak přicházeli další šance a branky. Soupeř se sice nevzdával a bojoval, ale na kluky a dívku nestačil a tak zápas skončil 9:3. Za zmínku stojí, že jsme obdrželi dva góly z rohu. A to mohlo být skóre ješte větší, ale šancí které jsme neproměnily bylo mnoho.

FKM Kahan st.přípravka A - AFK Tišnov 4:3 (1:1)

Branky: Krejčí, Procházka, Kotačka, Schmid

Takže ve druhém utkání nás čekal těžší soupeř a to se také potvrdilo od začátku bylo utkání velice vyrovnané. Šance na obou stranách zůstávaly nevyužity. Hosté se však po jedné znich ujali vedení, ale nám se před poločasem podařilo srovnat a tak poločasové skóre bylo 1:1. Ve druhém poločase se opět hrál velice dobrý fotbal, šanci bylo dost a z jedné se hosté ujali vedení 1:2. Po bojovném výkonu kluci a dívka zápas otočili po brankách Procházky, Kotačky a Schmida jsme najednou vedli 4:2. Soupeř se nevzdal a těsně před konce snížil na rozdíl jediné branky a snažil se zápas ještě otočit, ale po urputném boji hráči výsledek udrželi a zápas skončil našim vítězstvím 4:3. Velice pěkné utkání obou mužstev se divákům musel líbit, sice někdy to bylo velice náročné, jak pro trenéry, tak pro diváky. Musíme pochválit hráče za předvedené výkony i když tam byly nějaké chyby, ale hra se viditelně zlepšila a doufejme že to tak bude pokračovat.

Komentář zaslal trenér starší přípravky pan Libor Moos