Starší přípravka se v sobotu 8. října zúčastnila 6. ročníku ENORM Cupu v Rosicích

12. 10. 2016

V sobotu 8. října se naše starší přípravka na stadionu FC Slovan Rosice zúčastnila 6. ročníku turnaje Enorm Cup, který pořádal klub z Rosic ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Turnaje určeného pro starší přípravky se zúčastnilo celkem 12 týmů – FC Slovan Rosice U11, FC Slovan Rosice U10, FKM Kahan, TJ Sokol Moravské Prusy, FC Medlánky, FK Hodonín U10, SK Obřany, FC Zbrojovka Brno U10, FC Sparta Brno, TJ Slavoj Velké Pavlovice, Výběr turnaje a TJ Tatran Starý Lískovec.

Vítězem letošního ročníku ENORM Cupu se stala právě naše starší přípravka, která ve finále rozdrtila Spartu Brno 2:6 a zůstala jediným neporaženým týmem celého turnaje a dovezla si krásný pohár společně se zlatými medailemi. Navíc se může naše družstvo chlubit i jednou individuální cenou a to jmenovitě Matěj Kotačka, který se stal nejlepším hráčem celého turnaje. Gratulujeme nejen Matějovi, ale i všem ostatním klubům, kteří nám udělali velkou radost tímto krásným výsledkem.

Naše družstvo reprezentovali:

• Vojta Zelinka
  • Matěj Kotačka
  • Tomáš Musil
  • Víťa Krejčí
  • Marek Hampl
  • Jonáš Procházka
  • Gerry Muzhikov
  • Lukáš Antoš
  • Jan Hovořák

Kompletní výsledky a tabulky celého turnaje naleznete zde

Video vítězného pokřiku: