9. kolo: Starší přípravka vysoko porazila Rosice, Kuřim o branku porazila nás

18. 5. 2015

9. kolo okresní přebor starších přípravek

FKM Kahan - FC Slovan Rosice 11:2

Branky: Svoboda Tomáš 4, Hájek Martin 2, Trejtnar Jakub 2, Jordánková Eliška, Picmaus Aleš, Veselý Petr

FC Kuřim - FKM Kahan 5:4

Branky: Hájek Martin, Svoboda Tomáš, Trejtnar Jakub, Veselý Petr

Sestava pro obě utkání:

Brankář - Veselý Dalibor, obránci - Jordánková , Vašíček , Absolín , záloha- Svoboda , Trejtnar , Veselý P. , Picmaus , útočníci - Hájek , Šandor

Komentář trenéra Libora Moose:

v neděli odehrála st.přípravka další okresní kolo v Modřicích kde nastoupili v prvním utkání proti Rosicím hráči nastoupili k derby s cílem toto utkání vyhrát. Začátek utkání byl trochu nervozní ale potom se kluci a devče rozehráli poločas skončil 4:1 . Druhý poločas naše dobrá hra pokračovala a soupeře jsme přehrávaly a skóre se navišovalo , po krásných akcích a předvedené hře musíme být spokojeni zápas skončil 11:2.

Ke druhému utkání jsme nastoupili proti Kuřimi , před zápasem jsem upozorňoval že to bude úplně jiné utkání že soupeř bude těžší. A to se potvrdilo než se hráči rozkoukali už jsme prohrávali 0:2 soupeř byl důraznější a u míče rychlejší , ale po domluvě se naše hra změnila a do poločasu jsme stačili vyrovnat na 3:3. Druhý poločas byl vyrovnaný , mnoho šancí , dobrá hra , ale nakonec jsme prohráli 5:4.

Musím pochválit hráče za dobrou hru a v druhém zápase za bojovnost kterou předvedly že to nevzdali a soupeře potrápili až do konce.