8. kolo: Starší přípravka v dalším kole okresního přeboru jednou prohrála a jednou remizovala

5. 5. 2015

8. kolo okresní přebor starších přípravek

MFK Modřice - FKM Kahan st. přípravka 4:12

Branky: Veselý Petr, Hájek, Císař

Sestava pro oba zápasy:

Sestava : Veselý D. Vašíček, Jordánková, Veselý P., Absolín, Šandorová, Svoboda, Trejtnar, Hájek, Císař, Moos, Šandor

V neděli odpoledne se hrál zase okres v Ivančicích , dopoledne někteří hráči nastoupili za ml. žáky v Brně a tak nám je tam dovezli rovnou. První zápas se hrál proti favoritovi z Modřic a také to bylo znát sice jsme drželi krok i skóre do stavu 4:4 , ale potom už nás soupeř přehrával atak poločas skončil 4:9 . Ve druhém poločase se hra moc nezměnila soupeř nás přestřílel a po několika vynikajících zákrocích našeho brankáře ( Veselý Dalibor) skončil zápas 4:12.

FC Slovan Rosice - FKM Kahan st. přípravka 2:2

Branky: Šándor, Trejtnar

Ke druhému utkání proti Rosicím jsme nastoupili po malém odpočinku, hra byla vyrovnaná, ale po malé chybě brankáře jsme prohrávali 0:1, Po několika šancích na obou stranách a našem vyrovnání na 1:1 skončil první poločas. Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva s cílem vstřelit vítěznou branku. Bojovnost nechyběla na žádné straně, mnoho šancí bylo, ale zápas skončil remízou 2:2. Musím pochválit všechny za bojovný výkon.