3. kolo ST.PŘÍP A: Starší přípravka jednou vyhrála a jednou prohrála

3. kolo Okresní přebor starších přípravek, hřiště Rajhrad

Branky: Procházka 3x, Kotačka 2x ,Janíková

Sestava pro obě utkání:

Doležel

Antoš, Moos, Putnar, Janíková

Procházka, Kotačka, Krejčí, Hořínek

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácím hra byla vyrovnaná šance na obou stranách, ale špatná muška obou mužstev a tak poločas jsme vyhráli 2:1 . Začátek poločasu byl pro diváky velice zajímavý behem 6 minut padly 4 branky a skóre bylo 4:4 za další 4 minuty se soupeř ujal vedení 5:4 a za dalších 5 minut už to bylo 4:6 po minutě 5:6 a za další 3 minuty 5: 7 a za 2 min. 6:7 . Potom přišel náš tlak ale střely mířily buď do brankáře nebo vedle a tak jsme prohráli 6:7.

FKM Kahan A - SK Vojkovice 10:4 (5:3)

Branky: Procházka 3, Janíková 3, Kotačka 2, Krejčí, Moos

Druhý zápas proti Vojkovicím se začal podobně jak skončil první přestřelkou ve 3 min. jsme se ujali vedení 4 min soupeř vyrovnal ,6 min. 2:1 a 9 min 2:2 takže něco pro diváky. 12 min. 3:2 , 16 min. 4:2 , 20 min. 4:3 a 24 min. 5:3 a tak skončil poločas. Ve druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat a skóre jsme navýšili na 10:3 ke konci soupeř ješte snížil ale to už byl konec a tak mohli oslavovat výhru 10:4. Předvedená hra a hlavně proměnováni šancí bylo lepší než v prvním utkání což nás může těšit.