11. kolo: Starší přípravka prohrála v Popovicích

26. 4. 2015

11. kolo okresní soutěž starších přípravek

Vysoké Popovice - FKM Kahan 5:4 (3:1)

Branky: Vyhnalík, Kindler 2, Nedvěd

Doležel, Dobšík, Bárta, Moos, Schmid, Vyhnalík, Matej, Hořínek, Nedvěd, Marušinec, Šándorová, Kindler

Komentář trenéra Moose:

Starší přípravka v pátek nastoupila ve Vysokých Popovicích. Hráli ti co přišli v zimní přïpravě plus hráči, co tolik nehrají moc kraj ani okres, ale už hrají déle . První poločas odehráli velice špatně a po hrubých chybách prohrávali 3:1. Po důrazné domluvě jak bychom si jejich hru představovali, se to celkem povedlo skore kluci otočili a vyhrávali 4:3. Potom ale přišli chyby brankáře, pro kterého to byl první ostrý zápas a tak mu nelze nic vyčítat. Ukázal samozřejmě i dobré zákroky a zabránil několika gólům. Po přestřelce jsme zápas prohráli 5:4. Za první poločas musíme pokárat a za ten druhý zase pochválit.