Zhodnocení podzimní sezony - přípravka mladší A+B

9. 11. 2015

Zhodnocení podzimní části sezony 2015/2016 mladší přípravky FKM Kahan A + B

p1150808.jpgHodnocení zaslal trenér mladší přípravky B pan Martin Musil. Za toto hodnocení mu velmi děkuji a doufám, že se k němu přidají trenéři i z dalších kategorií.

V podzimní části sezóny mladší přípravka navázala na dobré výkony z jarní sezony. V okresním přeboru ve skupině C jsme měli dvojí zastoupení.

Kahan „A“, za který nastupovali hráči ze Zbýšova z velké většiny chlapců narozených v roce 2008 , skončil na krásném 6 místě sk. C okresního přeboru s bilancí 9 výher 2 remíz a 7 proher. Také je potěšující skore 104:86.

O vstřelené branky se zasloužil hlavně Filip Sova jenž jich vstřelil 30, poté Saša Horký s 16 goly, Štěpán Vorel 12, David Horák 7, Franta Horníček 6, Jakub Jelínek a Adam Eschler 5, David Bárta,Jan Lukáš, Adam Sedlák po 4, Radek Javorek 3, Patrik Freiwald, Jiří Točík, Tobiáš Morávek po 2, Dan Martini a Vojta Kratochvíl 1

Kahan „B“ složený z hráčů ze Zastávky, si vedl ještě o něco lépe a navázal na výborné loňské výsledky. V podzimní části předváděli velice líbivý fotbal a kromě prvního kola nenašli v zápasech přemožitele. V pořadí soutěže jim patří první místo, s 15 výhrami 1 remízou a 2 prohrami, a velice produktivním skore 189:80. Lídrem střelecké listiny je u těchto špuntů Tomáš Musil s celkem 87 brankami, následuje Lukáš Joch s 37 goly, po té Jakub Hakszer 21, Marek Hampl 16, David Venclovský 9, a překvapivě i Vojtěch Vrba jenž je ročník 2010!!! Ten dokázal rozvlnit sít soupeřů celkem 7krát. Martin Štreit 6 , Martin Tvrdoň 5, a Dominik Čech 1 branka.

Potěšující je, že Tomáš vede i tabulku střelců celé soutěže mladších přípravek všech tří skupin.

kraj-pripravka.jpgKromě výše zmiňované soutěže nastupovali vybraní hráči také v krajském přeboru. Bohužel i přes některé velice povedené utkání se klukům podařilo poprvé urvat vítězství až v posledním kole proti ČAFC BRNO. Ale i přesto hodnotím naše vystoupení v této soutěži jako velice pozitivní kluci si ověřili že se opravdu proti takto herně vyspělím protihráčům musí makat na 110% pokud chtějí uhrát dobrý výsledek.

Celkem jsme v této soutěži odehráli 12 utkání s bilancí 1 výhra, 2 remíz, a 9 proher, skore 52:90. Nejvíce branek v této soutěži vstřelil Tomáš Musil a to 21 přesných zásahů, David Venclovský 9 branek, Marek Hampl 7, Lukáš Joch 6, Saša Horký 4, Jakub Hakszer a Filip Sova 2, Jiří Točík 1. Velkou oporou byli v těchto zápasech pro kluky i oba brankáři Adam Eichler i Aleš Šrámek.

Vybírat nejpovedenější nebo nejméně povedené utkání je těžké, protože jsme odehráli spoustu zápasů a kvalita soupeřů v okresní a krajské soutěži je samozřejmě jiná. Chtěl bych spíše pozitivně hodnotit zlepšenou tréninkovou morálku některých hráčů, což se projevilo i zlepšením jejich schopností a dovedností. Na společných trénincích ať už ve Zbýšově či na Zastávce se nám scházelo někdy až kolem třiceti kluků. Za to samozřejmě musíme poděkovat také rodičům, protože jejich podpora začínajících hráčů je nenahraditelná.

20150829_153545.jpgCo se týká zimní přípravy, tak bude volně navazovat na podzimní soutěž. Tréninky budou pokračovat v tělocvičně jak ve Zbýšově (pouze úterý), tak i na Zastávce (zde úterý i pátek). Podařilo se domluvit i saunu jako regeneraci po pátečním tréninku.

Součástí zimní přípravy bude také halová liga na Lesné, který se uskuteční po celou dobu zimní přípravy. Podrobnější informace a přesné termíny budou uvedeny na webu.

Tabulka Okresní soutěže mladších přípravek sk. c - podzim 2015

pripravka-b-tabulka.jpg