O víkendu proběhl poslední společný halový turnaj přípravek a mladších žáků

23. 3. 2015

Mladší žáci FKM KahanV sobotu 21.3.2015 se v hale na Zastávce odehrál poslední zimní turnaj pro společné týmy mladších žáků a starší přípravky. Turnaj se hrál podle pravidel projektu " Žijeme hrou", kdy nejde trenérům o konečné umístění týmu na turnaji, ale spíše podporuje v hráčích vstřelit více branek než soupeř. Turnaje se účastnily mužstva z Ořechova, Vysokých Popovic, Kahanu a Kahanu 04 (tým naší starší přípravky). Turnaj se hrál dvoukolově a nakonec všichni alespoň  jednou dokázali vyhrát nad některým soupeřem. Padalo hodně branek a k vidění byly i hezké kombinace. Po turnaji proběhlo focení všech mužstev a již se všichni těšíme na hezké počasí, které mám umožní podobné turnaje pořádat i venku.

Michal Kříž, Zdeněk Baštař

Společné fotografie z turnaje:kahan-04.jpg