15. a 22. kolo: O víkendu nastoupila mužstva mladších přípravek celkem ke 3 utkáním, všechna byla vítězná

11. 5. 2015

15. kolo okresní soutěž mladších přípravek

FKM Kahan A - FC Kuřim 8:4 (3:2)

Branky: Sova Filip 2, Procházka Jonáš 2, Kotačka Matěj 2, Antoš Tomáš, Janíková Lucie

22. kolo okresní soutěž mladších přípravek

FKM Kahan B - Sokol Ketkovice 9:8 (7:2)

Branky: Musil 8, Hampl

Sestava: Šrámek (07) -  Musil (07), Hampl (07), Venclovský (07), Hakszer (07), Chmel (06)

Komentář trenéra Martina Musila:

Ve třetím kole okresního přeboru hráli naši kluci proti týmu z Ketkovic. Po prvním poločase, který byl jasně v režii našich chlapců se ve druhém dostavil absolutní kolabs naší hry. Místo kombinační hry která až doposud kluky zdobila se začali hráči uchylovat k solování a hry na sebe. Odměnou za takovou hru bylo ztracení vedení a rázem soupeř stav otočil na 7:8. Po velice důrazném připomenutí základů naší hry kluci utkání dvěma brankami otočili a vyhráli 9:8. Bouhužel za druhý poločas je nutno klukům  spíše vytknout chyby než pochválit. Pro příště to doufám bude pro kluky dostatečné varování.

FKM Kahan A - Sokol Lažánky 13:5 (7:3)

Branky: Sova Filip 3, Procházka Jonáš 3, Kalvoda Matyáš 2, Janíková Lucie 2, Horák David, Vorel Štěpán, Kotačka Matěj