O KLUBU

O klubu

fkm-kahan.jpegFotbalový klub mládeže Kahan, začal svoji činnost v sezoně 2013/2014, kdy se kvůli nízkému počtu hráčů v mládežnických kategoriích spojila mužstva Baník Zbýšov a Čechie Zastávka. Vize do budoucna je taková, že se k projektu přidají i další menší fotbalové kluby s cílem zkvalitnit svoji mládežnickou základnu, kdy v Kahanu budou nastupovat v krajských soutěžích mládeže a v dospělém věku se následně hráči vrátí do svých mateřských klubů.

Adresa:

FKM Kahan, Kopečky 512, 664 84  Zastávka, IČ: 01413481

Začátky vzniku a hlavní důvody naleznete v článku ZDE

V sezoně 2014/2015 budou pod hlavičkou Kahanu nastupovat mužstva dorostu, starších a mladších žáků a v neposlední řadě rovněž i mužstva starší a mladší přípravky, které budou hrát dvě soutěže a to krajskou a okresní soutěž přípravek.

Mládežnické týmy projektu Kahan nastupují na fotbalových hřištích v Zastávce a ve Zbýšově.

Dorost hraje krajskou soutěž JMKFS

Žáci hrají krajský přebor JMKFS