V neděli odstartuje nový ročník i žákovská kategorie

20. 8. 2014

Starší a mladší žáci fotbalového klubu mládeže Kahan zahájí nový fotbalový ročník již tuto sobotu

starsi-zaci.jpg

Žáci loňskou sezónu vyhráli s velkým náskokem a díky tomu si zajistili postup do krajského přeboru. Fotbalový klub Kahan si tak připsal obrovský úspěch v premiérové sezoně svého založení. Od následujícího víkendu budou naši kluci jezdit do větších měst, než jezdili dosud. Ještě loňskou sezonu naši kluci nastupovali proti Ivančicím, Rosicím nebo Hustopečím. Letos se ihned v prvním kole utkají proti mužstvu až z Veselí nad Moravou, které je vzdáleno až 90 km. Dále jsou zde týmy jako Kyjov, Kuřim, ČAFC Brno nebo Moravský Krumlov.

Myslím, že se máme na co těšit. Trenér starších žáků Vespalec měl velké starosti se složením nového mužstva. Po úspěšné sezoně 2013/2014 mu do kategorie dorostu odešlo celkem 6 fotbalistů. Doufejme, že se s tím jeho mužstvo popere a odehraje soutěž bez hráčských problémů.

FKM KAHAN VĚŘÍME !!!

Utkání proti týmu z Veselí je na programu již tuto neděli 24. 8. 2014. Zápas se odehraje na hřišti Baníku Zbýšov.

NEDĚLE 24. 8. 2014

FKM KAHAN starší žáci - FC Veselí n/Moravou  9:00 hod