2. kolo ML. ŽÁCI: FK Blansko - FKM Kahan 5:1 (4:0)

31. 8. 2014

2. kolo KRAJSKÝ PŘEBOR - žáci mladší

FK Blansko - FKM Kahan 5:1 (4:0)

Branka: Barvíř Ondřej

Komentář trenér Zdeňka Baštaře:

Do dnešního utkání v Blansku jsme odcestovali pouze s osmi hráči, takže jsme už v autobuse věděli, že nás čeká těžké utkání, protože domácí v minulém kole vysoko vyhráli na hřišti ve Starém Lískovci. Před utkáním jsme se s kluky domluvili, že zkusíme hrát na ofsajdové čáre a k velkému mému překvapení jsme domácí hráče moc do šancí nepustili a tak poločas skončil pouze 4-0 pro domácí. Na začátku druhého poločasu domácí trenér nasadil i ostatní hráče svého týmu a v tom okamžiku jsme se začali ojediněle dostávat i před domácí branku. Po jednom rohovém kopu dokonce Ondra Barvíř hlavou vstřelil první branku mladších žáků v krajském přeboru. Ke konci zápasu jsme obdrželi ještě jednu branku takže konečný výsledek byl 5-1 pro domácí. Z našich hráčů bych chtěl dneska zvlášť pochválit Ondru Lišku, který si na začátku druhé půle poranil patu. Po chvilce kdy odpočíval na lavičce sám vstal a řekl, že jde šesti klukům pomáhat abychom moc neprohráli. Je vidět, že Ondra má fotbal rád, na rozdíl od hráčů kteří, ač věděli že nepojede nikdo z přípravky, se na zápas ani nedostavili. I ostatní kluci, kteří dnes hráli, si za snahu a obětavost zasloužíli pochvalu od trenérů.