Sokol Pohořelice - FKM KAHAN dorost 3:1 (1:0)

Yelisseyv

Šmarda, Strnad, Dufek, Fryščok

Haněl, Tribula

Střídali: Brychta, Jakubíček, Puža, Mertl

Dorost nastoupil v sobotu k prvnímu mistrovskému utkání nové sezony na půdě Pohořelic. Letní příprava se z důvodu nízké účasti na trénincích moc nevyvedla, přesto se odjíždělo s odhodláním dovést nějaký ten bod. Bohužel už od začátku utkání udávali tempo domácí, kteří byli rychlejší, důraznější v osobních soubojích a více drželi míč. První poločase skončil po chybě našeho brankáře jednobrankovým vedením domácích. Ti přidali ve druhém poločase další dvě branky. Druhá branka padla po nedůrazu obrany a třetí po velmi sporném momentu, po kterém to na hřišti vygradovalo. Tuto situaci neustál náš útočník Tribula, který byl následně vyloučen a naše mužstvo dohrávalo v deseti hráčích. V závěru snížil Šmarda na konečných 3:1. Nezbývá než pobrat síly a odrazit se k lepším zápasům.